Szykuj się na SWAP!

Organizowane od ponad roku imprezy SWAP Wrocław już bardzo dobrze „poczuły się” w naszym mieście. Zainicjowane przez wrocławską blogerkę Dżoolkę wymiany ubrań dla dziewczyn cieszą się coraz większą popularnością. Następna impreza już na początku września!

  • fot. organizatorzy


Pierwszy SWAP odbył się w lutym ub. roku w jednym z akademików Politechniki. Około 200 osób zgłosiło wówczas na FB chęć udziału w wydarzeniu. – Przyszło oczywiście mniej, około pięćdziesięciu, ale i tak było tłoczno – mówi Dżoolka. Od tamtej pory zorganizowała już 12 takich wymian ciuchów, ale to oczywiście nie koniec!

Od jakiegoś czasu wydarzenie współorganizuje wrocławska Agencja Marketingowa POMELOGO. – Dla dziewczyn SWAP to sposób na spędzenie wolnego czasu i zdobycie nowych ubrań, a dla wrocławskich barów, klubów czy salonów urody jest doskonałym miejscem na promocję oraz popularyzowanie swojej marki i usług – mówi Julia Daroszewska z POMELOGO.

Oprócz wymieniania się ciuchami, uczestniczki akcji mają możliwość wylosowania ciekawych, nierzadko cennych i luksusowych podarunków. Dotychczas były to m.in. bony na dobór fryzury, strzyżenie i modelowanie w Salonie Fryzjerskim Broadway Group z Arkad Wrocławskich, kosmetyki od Mydlarni Wrocławskiej, sesja zdjęciowa od Mona Te – art & photo oraz sesja coachingowa u trenerki rozwoju osobistego Anety Stanowskiej, a także bilety wstępu na Wrocław Fashion Meeting. – Stałym sponsorem imprez są babeczki Cookie with Love, które walczyć będą o miano wrocławskiego produktu regionalnego na ESK 2016 – dodaje Julia Daroszewska

 

Najbliższa wymiana ubrań odbędzie się 6 września w klubie Lewitacja przy ul. św. Mikołaja 8-11 – pod nazwą Post-wakacyjny SWAP Wrześniowy. Organizatorzy zapowiadają jeszcze więcej atrakcji.

Tu znajdziesz link do wydarzenia.

 

MaWi

Zgłoś uwagę