W sobotę w Świdnicy kolejne zawody Super Ligi Judo

W najbliższą sobotę, 19 maja drugie zawody judo pod egidą projektu, którego ambasadorem jest dwukrotny mistrz Świata Rafał Kubacki. Tym razem w ramach Super Ligi Judo na świdnickim lodowisku odbędą się IX Otwarte Mistrzostwa Świdnicy w Judo. Wstęp wolny.

  • Fot. Bartłomiej Michalak

    Fot. Bartłomiej Michalak


Tegoroczna edycja Super Ligi Judo wystartowała w marcu. Pierwsze zawody w Kobierzycach okazały się rekordowe pod względem frekwencji. Na matach walczyło ponad 1000 zawodniczek i zawodników z ponad 45 klubów z Polski i zagranicy. Obecnie pierwsze miejsce w tabeli należy do klubu MKS Juvenia Wrocław, na drugim miejscu plasuje się KS Judo Tigers, na trzecim WSS Winner Wrocław.

Super Liga Judo w Świdnicy

Super Liga Judo w Świdnicy

Zajęcia sportowe / Zawody
Termin 19 maja 2018 09:30

Miejsce OSiR Świdnica Lodowisko

Zobacz

Świdnickie rozgrywki odbędą się na lodowisku przy ul. Śląskiej 35, jednej ze sportowych lokalizacji World Games 2017. Od godz. 9.30 zobaczymy walki najmłodszych judoków, od 16.00 rywalizować będą kadeci. Wydarzenie zostało objęte honorowym patronatem prezydent Świdnicy. Zawody w Świdnicy będą ostatnimi przed wakacjami. Kolejne turnieje odbędą się 13-14 października w Lutyni, a finałowe rozgrywki 17-18 listopada w Sobótce.

O Super Lidze Judo

Super Liga Judo to zawody dla dzieci i młodzieży połączone z warsztatami edukacyjnymi dla rodziców i trenerów. Swoim doświadczeniem i wiedzą Ligę wspiera jeden z najbardziej utytułowanych judoków w Polsce, wielokrotny olimpijczyk oraz dwukrotny Mistrz Świata Rafał Kubacki.

Partnerem tegorocznej edycji Super Ligi Judo jest MOICO, wrocławski dostawca szybkiego internetu i mediów domowych.

Patronat medialny nad imprezą pełni Wroclaw.pl - oficjalny portal internetowy Wrocławia.

Więcej informacji dostępne tutaj.Zgłoś uwagę