Spotkanie z jazzem we Wroclavii [ZAKOŃCZONY]

Macie ochotę na wieczór z jazzem? Chcecie posłuchac o muzyce i muzyki? Grajcie! Chętnym oddamy dwa podwójne zaporszenie na Koncert zapowiadający festiwal Jazz nad Odrą, połączony z wieczorem prasowym.


W programie Rozmowy o muzyce, w których udział wezmą: Bartosz Pernal, Magdalena, Maciej Kądziela, a poprowadzi Piotr Bartyś. W trakcie spotkania ogłoszone zostaną koncerty sceny plenerowej i program festiwalu. Następnie zagra ZK Collaboration.

57. Jazz nad Odrą

57. Jazz nad Odrą

Koncert / Jazz
Termin od 15 września 2021 do 19 września 2021

Miejsce Impart

Zobacz

Spotkanie odbedzie się 31 sierpnia o godz. 19.00.

Gospodarzem wtorkowego wydarzenia będzie Wroclavia.

Wieczór zwieńczy koncert zespołu ZK Collaboration w składzie: Adam Zagórski – perkusja, Maciej Kądziela – saksofon, Mateusz Gawęda – fortepian, Roman Chraniuk – kontrabas, Jakub Mizeracki – gitara. W tej samej konfiguracji muzycy zarejestrowali materiał na drugi krążek zespołu „Slow Food”, który jesienią br. ukaże się w legendarnej serii wydawniczej „Polish Jazz”.

Jak grać?

Wystarczy w formularzu konkursowym odpowiedzieć na pytanie: Która to edycja festiwalu Jazz nad Odrą?

Na odpowiedzi czekamy do poniedziałku, 30 sierpnia, do godz. 12.00. Zaproszenie trafi do 3 i 6 osoby, która prawidłowo odpowie na pytanie. Zwycięzców o sposobie i miejscu odbioru zaproszenia poinformujemy mailowo i telefonicznie. Zgłoś uwagę