wroclaw.pl strona główna Sport i rekreacja we Wrocławiu – najświeższe wiadomości Sport i rekreacja - strona główna

Infolinia 71 777 7777

15°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: dobra

Dane z godz. 18:00

wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Sport i rekreacja
  3. WrocWalk 2023 już 11 listopada. Świętuj Dzień Niepodległości na sportowo. Jak dołączyć?

WrocWalk 2023 w Święto Niepodległości we Wrocławiu! 11 listopada odbędzie się wyjątkowe wydarzenie, które połączy zabawę, ruch na świeżym powietrzu i odkrywanie piękna Wrocławia - WrocWalk! To rodzinna impreza z okazji Dnia Niepodległości, która każdego roku przyciąga tysiące uczestników w różnym wieku, chcących w aktywny sposób celebrować tę szczególną rocznicę. Zobaczcie, jak możecie wziąć udział oraz program WrocWalk 2023!

Reklama

Tegoroczna edycja WrocWalk 2023 niesie za sobą wiele zmian. Spragnieni przygody uczestnicy mogą liczyć na nowe, zaskakujące trasy. Na wiernych tradycji lub tych, którzy nie mieli okazji wziąć udziału w poprzednich imprezach również czeka coś specjalnego. Szlak, na którym znajdą największe hity minionych odsłon WrocWalka.

WrocWalk 2023: dołącz do gry, w której planszą jest całe miasto!

WrocWalk to nie tylko zabawa, to prawdziwa przygoda! Całe miasto staje się planszą do gry, a uczestnicy mają okazję odkryć Wrocław na nowo. To doskonała okazja, by poznać ciekawe zakątki miasta, zobaczyć jego uroki i dowiedzieć się więcej o nietuzinkowej historii stolicy Dolnego Śląska. Wszystko to w duchu zabawy i wspólnego spędzania czasu.

Do dyspozycji uczestników będą trzy trasy, których nazwy i przebieg są jeszcze owiane tajemnicą. Na jednej z nich znajdziemy najpopularniejsze i najbardziej oblegane punkty z poprzednich odsłon WrocWalka, kolejna będzie pełna historii z okresu II wojny światowej, a ostatnia została starannie zaprojektowana z myślą o porywającej wyprawie jednośladem z wrocławskim sportem w tle.

WrocWalk 2023. Największa zabawa rodzinna w Polsce

WrocWalk to nie tylko spacer - to prawdziwa przygoda! Każdy uczestnik, który wykupi pakiet startowy, otrzyma specjalny zestaw gadżetów, mapę, a jeśli zbierze wszystkie pieczątki, to również pamiątkowy medal imprezy.

Galeria zdjęć

Kiedy ruszą zapisy na WrocWalk 2023?

Tegoroczny WrocWalk wystartuje 11 listopada o godz. 11:00. Zapisy rozpoczną się wkrótce, a wszystkie bieżące informacje będą dostępne w mediach społecznościowych oraz na stronie internetowej organizatora - Młodzieżowego Centrum Sportu Wrocław.

Źródło: materiały prasowe

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Głosuj na Wrocławski Budżet Obywatelski 2023. Otwiera się w nowej karcie
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl