wroclaw.pl strona główna Sport i rekreacja we Wrocławiu – najświeższe wiadomości Sport i rekreacja - strona główna

Infolinia 71 777 7777

0°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: poniżej normy

Dane z godz. 14:00

wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Sport i rekreacja
  3. Wrocławskie Kluby Sportowe
  4. WKS Śląsk Wrocław
  5. Wygraj bilety na mecz Śląsk Wrocław - Raków Częstochowa

Wygraj podwójne bilety na mecz Śląsk Wrocław - Raków Częstochowa [KONKURS ZAKOŃCZONY]

Bartosz Moch,

Erik Exposito, kapitan Śląska, podczas ostatniego meczu Raków Częstochowa - Śląsk Wrocław Krystyna Pązckowska / WKS Śląsk Wrocław
Erik Exposito, kapitan Śląska, podczas ostatniego meczu Raków Częstochowa - Śląsk Wrocław

Mecz WKS Śląsk Wrocław - Raków Częstochowa w ramach 17. kolejki PKO BP Ekstraklasy już w niedzielę 3 grudnia o godz. 17:30. We wtorek 14 listopada Śląsk Wrocław poinformował o wyprzedaży wszystkich biletów na hitowy mecz z mistrzem Polski, Rakowem Częstochowa. My jednak, w naszym konkursie, wciąż mamy dla Was podwójne wejściówki na przedostatni mecz Śląska w tym roku na Tarczyński Arenie. Zwycięzców o wygranej w konkursie poinformujemy do środy 22 listopada do końca dnia.

Reklama

Dziewiętnaście dni przed meczem Śląsk - Raków wyprzedane zostały wszystkie bilety dostępne w ogólnodostępnej sprzedaży – poinformował wrocławski klub. #KompletNaŚląsk2 stanie się faktem 3 grudnia o godz. 17:30.

To druga taka sytuacja w tym sezonie - pierwszy #KompletNaŚląsk zdarzył się podczas meczu z Legią Warszawa, wygranym przez Śląsk 4:0. Już teraz wiadomo więc, że średnia frekwencja na meczach WKS-u, która jest drugą najwyższą w Polsce i wynosi w tej chwili niespełna 22,5 tys. kibiców, znacząco wzrośnie po starciu z Rakowem. Będzie to przedostatnie spotkanie we Wrocławiu w 2023 roku. W kolejny weekend (sobota 9 grudnia, godz. 20:00) Śląsk zmierzy się z Koroną Kielce.

W naszym konkursie wciąż możecie jeszcze wygrać bilety na hitowe starcie w PKO BP Ekstraklasie: Śląsk Wrocław - Raków Częstochowa!

Jak wygrać bilety na mecz WKS Śląsk Wrocław - Raków Częstochowa?

Aby wygrać podwójne bilety na mecz WKS Śląsk Wrocław - Raków Częstochowa należy od wtorku 14 listopada od 16.30 do piątku 17 listopada do godz. 14.00 wysłać do nas wypełniony poniższy formularz konkursowy.

W formularzu podajemy imię, nazwisko, adres e-mail i kontaktowy numer telefonu. Odpowiadamy też na pytanie: kto w swojej historii ma na koncie więcej tytułów mistrza Polski - Śląsk, Raków czy oba kluby tyle samo?

Wygrywają cztery pierwsze i cztery ostatnie zgłoszenia z prawidłowymi odpowiedziami. O wygranej poinformujemy mailowo. Zwycięzców o wygranej w konkursie poinformujemy do środy 22 listopada do końca dnia.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl