wroclaw.pl strona główna Sport i rekreacja we Wrocławiu – najświeższe wiadomości Sport i rekreacja - strona główna

Infolinia 71 777 7777

-2°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: dobra

Dane z godz. 22:00

wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Sport i rekreacja
  3. Rodzina Śląska dla Domu Dziecka „Wiosna”. Piłkarze i kibice przygotowali mikołajkowe paczki [WIDEO]
Na zdjęciu pakowanie mikołajkowych paczek dla dzieci z domu dziecka od Śląska Wrocław WKS Śląsk Wrocław
Na zdjęciu pakowanie mikołajkowych paczek dla dzieci z domu dziecka od Śląska Wrocław

Grudzień to czas, w którym św. Mikołaj spełnia marzenia najmłodszych. Śląsk Wrocław po raz kolejny dołożył starań, aby najbardziej potrzebujące dzieci otrzymały upragnione prezenty. Przygotowane przez piłkarzy i pozostałych przedstawicieli klubu paczki otrzymają podopieczni Domu Dziecka „Wiosna” w Krzydlinie Małej niedaleko Wołowa. Zobaczcie wideo!

Reklama

Ponad 80 podopiecznych placówki napisało listy do św. Mikołaja, zawierając w nich swoje najważniejsze potrzeby i największe marzenia. Rodzina wrocławskiego Śląska postanowiła na nie odpowiedzieć!

Dzieci otrzymają mikołajkowe paczki już w piątek, 9 grudnia

Piłkarze, pracownicy Śląska i członkowie Stowarzyszenia Wielki Śląsk wspólnymi siłami przygotowali paczki, w których znalazło się całe mnóstwo zabawek, ubranka czy sprzęt sportowy – niektórzy podopieczni Domu Dziecka „Wiosna”, zgodnie z życzeniem, otrzymają odzież z herbem wrocławskiego Śląska. Co więcej, dzięki zaangażowaniu klubu zyska również wyposażenie samej placówki.

Prezenty trafią do najmłodszych już w najbliższy piątek, 9 grudnia. O bezpieczny transport upominków zatroszczy się Stowarzyszenie Wielki Śląsk.

Źródło: materiały prasowe

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl