wroclaw.pl strona główna Sport i rekreacja we Wrocławiu Sport i rekreacja - strona główna

Infolinia 71 777 7777

2°C Pogoda we Wrocławiu
wroclaw.pl strona główna
Reklama
 1. wroclaw.pl
 2. Sport i rekreacja
 3. Obiekty sportowe
 4. Korty tenisowe, squash, badminton

W tenisa, squasha i badmintona mogą grać nie tylko profesjonaliści – świetnie będą się także bawić laicy. Zobacz, gdzie we Wrocławiu znajdują się korty do gry!

Reklama

KKT Wrocław Stowarzyszenie Krzycki Klub Tenisowy

ul. Pułtuska 13, 53-116 Wrocław

tel. +48 71 337 27 32

e-mail: biuro(at)kkt.com.pl

W ofercie klubu znajduje się 11 kortów tenisowych o nawierzchni z mączki ceglanej, z czego 7 wyposażonych jest w sztuczne oświetlenie. W sezonie zimowym można korzystać z hali pneumatycznej pokrywającej 4 korty do tenisa. Korty są czynne codziennie w godzinach od 7.00 do 23.00. Stowarzyszenie Krzycki Klub Tenisowy prowadzi zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych na każdym poziomie zaawansowania.

Centrum Treningowe Spartan

Korty tenisowe LUBIŃSKA

ul. Lubińska 53, Wrocław

tel. +48 71 354 81 85

e-mail: tenis.lubinska[at]spartan.wroc.pl

 • 2 kryte, oświetlane hale z nawierzchnią sztuczną,
 • 3 korty zewnętrzne z nawierzchnią mineralną
 • Ścianka tenisowa

Oferujemy:

 • wynajem kortów dla klientów indywidualnych i firm,
 • możliwość rezerwacji rocznej na wynajem kortu jak i pojedynczych godzin,
 • szeroki wachlarz szkoleń tenisowych dla dzieci, młodzieży i dorosłych,
 • profesjonalna opieka doświadczonych  i wykwalifikowanych trenerów tenisa,
 • doradzamy przy zakupie rakiet i akcesoriów - konsultacje  trenerskie,
 • organizujemy turnieje amatorskie.

link: https://spartan.wroc.pl/lubinska/tenis 

szkolenia: https://spartan.wroc.pl/lubinska/szkolenia-tenisowe 

Korty tenisowe KRAJEWSKIEGO

ul. Krajewskiego 2, 50-690 Wrocław

tel. +48 71 348 42 17

e-mail: tenis.krajewskiego[at]spartan.wroc.pl

Kort tenisowy położony jest w bardzo atrakcyjnym i zacisznym miejscu, w zielonej dzielnicy. Kort o nawierzchni sztucznej, bez oświetlenia i zadaszenia przystosowany jest do gry w tenisa, organizacji turniejów i eventów. Istnieje możliwość wypożyczenia bezpłatnie rakiet tenisowych oraz piłek. Kort posiada zaplecze sanitarne: szatnie, toalety i natryski. Przy korcie znajduje się barek sportowy. Centrum dysponuje bezpłatnym parkingiem.

Honorujemy karty Multisport, OK System i Fit Profit.

link: https://spartan.wroc.pl/krajewskiego/tenis 

Korty tenisowe SPISKA

ul. Spiska 1, 50-562 Wrocław

tel. +48 71 367 60 07

e-mail: spiskakorty[at]spartan.wroc.pl

To całoroczne centrum tenisowe położone w sercu dużego, pięknego Parku Andersa. Obok kortów tenisowych znajduje się bezpłatny ogrodzony parking dla 30 samochodów. W okresie letnim dysponujemy 8 kortami tenisowymi o nawierzchni naturalnej (w tym 4 oświetlone)W okresie zimowym od (1.10 do 31.04) 4 korty tenisowe w ogrzewanej hali pneumatycznej. Mączka ceglana na kortach pod względem jakości jest jedną z najlepszych w Europie. Na terenie kortów znajduje się domek kortowy, w którym mieści się recepcja, szatnie wraz z sanitariatami, sklepik tenisowy oraz bar. Na miejscu klienci mają możliwość naciągnięcia rakiet tenisowych (najnowsza maszyna firmy Babolat).

link: https://spartan.wroc.pl/spiska/tenis 

szkolenia: https://spartan.wroc.pl/spiska/szkolenia-tenisowe 

Korty tenisowe PUŁTUSKA

ul. Pułtuska 13, 53-116 Wrocław

tel. +48 71 73 88 226

e-mail: korty.pultuska[at]spartan.wroc.pl

Obiekt tenisowy przy ul. Pułtuskiej położony jest tuż przy Parku Południowym w pobliżu dzielnicy Krzyki. 11 kortów tenisowych wyposażonych w sztuczne oświetlenie, z których centralny otoczony jest trybunami oraz ścianką do gry. Wierzchnią warstwę kortów stanowi mączka ceglana. Całość otoczona drzewami stanowi przyjemne miejsce dla uprawiania tenisa w formie zarówno rekreacyjnej jak i zawodniczej. 

link: https://spartan.wroc.pl/pultuska/tenis 

Hala tenisowa i korty tenisowe AWF

Obiekty Stadionu Olimpijskiego, ul. Paderewskiego 35tel. +48 71 347 30 20

W hali znajdują się 3 pełnowymiarowe boiska do tenisa, 2 boksy do squash. Na zewnątrz znajduje się 14 kortów o nawierzchnia mineralnej z liniami plastykowymi, w tym jeden kort przykryty powłoką na konstrukcji stalowej. Obiekt przystosowany jest dla potrzeb osób niepełnosprawnych i służy tenisistom na wózkach.

Pro-Master Tenis Szkoła Tenisa Ziemnego

ul. Racławicka 62 (wjazd od Krzyckiej), Wrocławtel. +48 71 793 04 70e-mail: promaster(at)tenis-promaster.plczynne: 9.00 – 22.00oferta: zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych na każdym poziomie zaawansowania. Podczas sezonu halowego zajęcia odbywają się pod nowoczesną pneumatyczną halą tenisową. Efektywne zajęcia w grupach, zajęcia indywidualne, doradztwo w asortymencie sportowym, indywidualnie dobierane treningi w zależności od wymagań klienta, szkolenia w językach obcych, organizacja turniejów dla firm, szkolenia weekendowe, obozy tenisowo-narciarskie, dobór partnerów do gry, wynajem kortów, konsultacje techniczne z trenerami, szkolenia zawodników, szkolenia dla dzieci, imprezy integracyjne.

MATCHPOINT TENNIS & SPORTS CLUB

ul. Szyszkowa 6 (Ślęza, miedzy Ołtaszynem a Bielanami Wrocławskimi)tel. +48 71 313 11 11e- mail: recepcja(at)matchpoint.com.pl Czynne: 6.00 - 22.00.Matchpoint to nowoczesne centrum sportowe posiadające 8 kortów do tenisa, wtym 5 krytych. Korty zadaszone i otwarte, szkółki dla dzieci i dorosłych, zajęcia grupowe dla amatorów, amatorska Liga Tenisa, organizacja turniejów, treningi indywidualne, Cardio Tenis.W obiekcie znajdują się także 2 korty do squasha, 4 korty do badmintona, sala fitness, siłownia, welness, klub oraz śródziemnomorska restauracja Aroma.

Centrum sportowe Hasta La Vista

ul. Góralska 5tel. +48 71 37 73 730e-mail: sport(at)hastalavista.pl

W ofercie klubu znajduje 28 kortów do squasha, 6 kortów do badmintona, 4 stoły do tenisa stołowego, siłownia, strefa spa.

Centrum sportu i rekreacji Sportwerk

ul. Kozanowska 69tel. +48 71 353 98 80e-mail: sport(at)sportwerk.wroclaw.pl

W ofercie centrum znajdują się 4 korty do tenisa, 3 korty do squasha, 7 kortów do badmintona, 2 sale do aerobiku, siłownia, sauna.

Sala sportowa i korty tenisowe "Gwarna"

ul. Gwarna 10tel. +48 71 341 90 04

Korty o nawierzchni ceglanej, sala treningowa z lustrami, sala kameralna, zaplecze szatniowo-sanitarne. Obecnie na obiekcie prowadzone są zajęcia z judo, karate oraz samoobrony. Korty tenisowe wynajmowane są wyłącznie od 1 maja do 30 września w godzinach od 15.00 do 21.30.

Kompleks sportowy City Sports

ul. Zakrzowska 21, 51-318 Wrocławtel. +48 609 00 11 62e- mail: biuro(at)citysports.com.plOferta: kompleks sportowy City Sports mieści na powierzchni 1500m2 dziesięć kortów wyłącznie do badmintona, wyposażonych w najwyższej klasy wykładziny sportowe firmy Gerflor. Oprócz kortów na terenie kompleksu znajdują się dwie sale do fitnessu i trzy klatki do squasha. Na miejscu można także skorzystać z sauny i gabinetu kosmetycznego. Zajęcia z fizjoterapeutą. Gabinet jest ogólnodostępny, nie tylko dla klientów korzystających z zajęć na hali. Działa też kawiarnia. Do City Sports łatwo można dojechać obwodnicą S8 lub ulicą Bolesława Krzywoustego.Czynne: poniedziałek-niedziela 7.00 - 23.00.

Centrum tenisowe Redeco

ul. Hallera 81atel. +48 71 338 09 74e-mail: tenis(at)redeco.plW ofercie znajdują się 3 korty w hali oraz 4 korty zewnętrzne o nawierzchni ceglastej.Cennik.

Kompleks Hotelowo - Rekreacyjny GEMKlub Sportowy „AZS Wrocław” Akademickiego Związku Sportowego we Wrocławiu

Hala Tenisowa, Parametry obiektu: powierzchnia – 2400 m2, 3 korty kryte z nawierzchnią Geen Set

Hala tenisowa o powierzchni 2400 m² z trzema pełnowymiarowymi kortami o twardej nawierzchni Green Set. Jej bezpośrednie położenie obok kortów ziemnych zewnętrznych ,daje szczególne możliwości dla łączenia organizacji zawodów bez względu na warunki atmosferyczne. Oświetlenie hali zapewnia przekaz transmisji telewizyjnej. W trakcie imprez uruchamiamy na hali kawiarenkę tenisową przystosowaną do pełnienia funkcji małej gastronomii. Ze względu na wielkość obiektu wielokrotnie organizowaliśmy duże imprezy sportowe, takie jak: turnieje i mistrzostwa brydża, szachów, judo i tenisa stołowego. Hala to również idealne miejsce do organizacji targów, pokazów, eventów firmowych.

Korty Tenisowe Zewnętrzne, Parametry obiektu: 8 kortów o nawierzchni ceglanej, 4 korty oświetlane, kort centralny w trybunami dla 350 osób

Dysponujemy 8 kortami zewnętrznymi o nawierzchni ceglanej, w tym 4 kortami oświetlonymi oraz kortem centralnym z trybunami. Stwarza to duże możliwości do organizacji turniejów tenisowych o charakterze rekreacyjnym czy też sportowym. Na naszych obiektach gościliśmy turnieje o randze ogólnopolskiej (Mistrzostwa Polski), jak również międzynarodowej (Międzynarodowy Turniej w tenisie na wózkach). Kort centralny z trybunami dla 350 osób daje dodatkowe możliwości do nadania odpowiedniej rangi organizowanym zawodom. Osobom korzystającym z naszych kortów wypożyczamy rakiety tenisowe.

Kompleks Hotelowo - Rekreacyjny GEMUl. Mianowskiego 2b51-605 WrocławTel. +48 71 372 93 37 / +48 71 348 38 89e-mail: hala(at)hotelgem.com.plhttp://gemhotel.pl/pl/obiekty-sportowe/hala-tenisowa-i-korty

Centrum Tenisowe Kłokoczyce

ul. Kłokoczycka 5, 51-376 Wrocław (dojazd od ul. Zakrzowskiej, od strony parkingu KS Ślęza)

tel. +48 794 494 424

e-mail: recepcja(at)ctk.wroclaw.pl

W sportowym sercu Psiego Pola do dyspozycji Klientów oddajemy 4 korty tenisowe z nawierzchnią z wysokiej jakości mączki ceglanej, kryte przepuszczającą światło powłoką PVC na drewnianej konstrukcji łukowej, wyposażone w profesjonalne oświetlenie LED oraz nowoczesny system ogrzewania. Dysponujemy w pełni urządzonym zapleczem sanitarno-szatniowym oraz miejscami parkingowymi. Zapraszamy dzieci oraz dorosłych, którzy rozpoczynają przygodę z tenisem, chcą podszkolić swoje umiejętności lub rozgrywać mecze z innymi zawodnikami. Każdemu, niezależnie od stopnia zaawansowania gwarantujemy dobrą zabawę w miłej atmosferze

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl