wroclaw.pl Sport i rekreacja we Wrocławiu Sport i rekreacja logo
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 20°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

Gwardia ma nowego sponsora tytularnego. I pierwsze zwycięstwo na koncie

fot. eWinner Gwardia

Siatkarska Gwardia znów ma sponsora tytularnego. Po tym jak pożegnano się z dotychczasowym - siecią restauracji KFC - w nazwę wrocławskiego zespołu wchodzi firma bukmacherska eWinner. Z nowym sponsorem tytularnym wrocławskie wygrali pierwszy mecz w tym sezonie - 3:1 z AZS-em AGH Kraków.

Reklama

Trwający tydzień jest bardzo udany dla wrocławskiej siatkówki. W poniedziałek przedłużenie umowy ze sponsorem strategocznym ogłosił Volleyball Wrocław (grający w lidze pod nazwa #VolleyWrocław), a dzień później pozyskaniem nowego partnera pochwaliła się siatkarska Gwardia. Oprócz podpisania kontraktu z eWinnerem, wrocławski klub poinformował o kontynuacji współpracy z firmą Militaria.pl.

"Wspólnie zdobywać kolejne szczyty"

– Bardzo cieszy fakt, że mimo zawieszenia współpracy z firmą KFC, potrafiliśmy znaleźć partnera tytularnego, który zauważył w nas potencjał i wspólnie z nami chce dążyć do awansu do PlusLigi. Firma eWinner zapowiada od początku, że nie ma być to współpraca tylko sezonowa, a mamy się rozwijać wspólnie i konsekwentnie, zdobywać kolejne szczyty. Widać dobrą, wspólną energię do działania i osiągania sukcesów. Na pewno ważne jest, że w dobie COVID-19, potrafiliśmy szybko zadziałać i znaleźć takiego partnera - zaznacza prezes Gwardii, Łukasz Tobys.

– Siatkówka to dyscyplina, która ma szczególne miejsce w sercach Polaków. To samo można powiedzieć o Gwardii, klubie posiadającym specjalne względy wśród wrocławian. Jako eWinner wierzymy w dynamiczne i rozwijające się projekty, mierzące wysoko. Jesteśmy przekonani, że eWinner Gwardia Wrocław wróci do najwyższej klasy rozgrywkowej, a my jesteśmy dumni mogąc w tym pomóc - mówi Grzegorz Nowak, prezes eWinner.

– To też potwierdza, że nasze działania w dwóch ostatnich sezonach we Wrocławiu, są zauważalne i doceniane w całej Polsce. Chcemy się dalej rozwijać i już jako eWinner Gwardia Wrocław, osiągać cele, na jakie wrocławska siatkówka po prostu zasługuje. Istotne jest również, że możemy liczyć na zaufanie zarówno z sektora prywatnego, jak i poprzez współpracę z samorządem. Wsparcie ze strony Miasta Wrocław jest nieoceniona, widać, że siatkówka w naszym mieście, jest coraz mocniejsza - dodaje prezes Tobys.

Tymczasem wrocławscy siatkarze rozpoczęli nowy sezon Tauron 1. Ligi. W inauguracyjnym spotkaniu wygrali z Akademikami z Krakowa 3:1, niemal całe spotkanie kontrolując wydarzenia na parkiecie. MVP został wybrany Damian Wierzbicki, który na boisku pojawił się wchodząc z ławki rezerwowych. Tym samym Gwardia została pierwszym liderem w tegorocznych rozgrywkach. Kolejne spotkanie ekipy z Wrocławia w sobotę, 26 września, kiedy na wyjeździe zmierzy się z Norwidem Częstochowa.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama