wroclaw.pl strona główna Sport i rekreacja we Wrocławiu – najświeższe wiadomości Sport i rekreacja - strona główna

Infolinia 71 777 7777

11°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 20:00

wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Sport i rekreacja
  3. Dni Otwarte SMS Junior Wrocław już 10 lutego
Grupa dzieci uczestnicząca w sportowych zajęciach dodatkowych w SMS Junior Wrocław materiały prasowe SMS Junior Wrocław
Grupa dzieci uczestnicząca w sportowych zajęciach dodatkowych w SMS Junior Wrocław

Blisko 850 uczniów edukuje się obecnie w SMS Junior Wrocław. Szkoła Mistrzostwa Sportowego łączy klasyczną naukę z regularnymi treningami różnych dyscyplin. W sobotę 10 lutego zaprasza na Dni Otwarte kandydatów do klas 1–6 podstawówki oraz ich rodziców, by zaprezentować im możliwości rozwoju, jakie otwiera przed młodzieżą.

Reklama

Sobota, 10 lutego, godzina 11.00, ulica Kwidzyńska 5 – te namiary warto zapisać w kalendarzu. Wtedy właśnie SMS Junior Wrocław otworzy przed kandydatami swoje wrota, by ci mogli dowiedzieć się jak placówka funkcjonuje „od kuchni”. A w przyszłości, już w nowym roku szkolnym, dołączyć do SMS-u Junior.

W Szkole Mistrzostwa Sportowego Junior we Wrocławiu rozwijamy talenty sportowe, a także pomagamy dziecku odnaleźć właściwą ścieżkę edukacji, zgodną z jego cechami osobowości i zainteresowaniami. Zapraszamy na Dni Otwarte. To szansa, by poznać naszą placówkę i jej możliwości, a w przyszłości skorzystać z nich i zapewnić swojemu dziecku szansę na wszechstronny rozwój.
Anna Tymińska-Bella, prezes SMS Junior

Sama Pani Prezes Anna Tymińska – Bella sport poznała już przed laty od podszewki – zdobywała bowiem mistrzostwa Polski w piłkarskim zespole KŚ AZS Wrocław (klub miał ich sumarycznie osiem) i w barwach wrocławskiej ekipy uczestniczyła także w europejskich rozgrywkach – Pucharze UEFA.

Dni Otwarte pod znakiem Aktywności

Mamy więc gwarancję, że w drugą sobotę lutego będzie po prostu sporo się działo. Dni Otwarte będą obfitowały w atrakcje podzielone na zestawy tematów – będą zajęcia typowo sportowe, będą zabawy z kulturą czy historią w formie gier planszowych.

Wejdziemy też w strefę zabaw sensorycznych, geograficznych i logicznych, w tym uporania się z tangramami, czyli chińskimi łamigłówkami znanymi już blisko 3000 lat. Robot edukacyjny Photon wprowadzi młodzież w świat technologii, pojawi się biologia w wizualnych doświadczeniach, gry w języku angielskim, bajkoterapia, malowanie… na pianie, a na dokładkę – kącik zdrowego żywienia.

Zapisów możecie dokonać pod wskazanym w tym miejscu linkiem FORMULARZ ZAPISÓW NA DNI OTWARTE.

SMS Junior Wrocław kształci o krok dalej

Wspomniane 850 uczniów, które już dziś uczęszcza do tej placówki oprócz zasadniczej porcji nauki ma w rozkładzie jazdy 16 godzin dodatkowych zajęć sportowych w tygodniu pod okiem wykwalifikowanych trenerów i z użyciem profesjonalnego sprzętu. W tym zestawie treningowych dyscyplin są podstawowe zajęcia ogólnorozwojowe, ale jest też akrobatyka, siłownia, gimnastyka, basen, zajęcia taneczne, a nawet ju-jitsu.

A że nie samą aktywnością żyje młody człowiek, to ma w puli naukowej drugi język – obcy już na poziomie klas 1-3, ma także robotykę. A to dopiero wierzchołek możliwości. Więcej do odkrycia na Dniach Otwartych SMS Junior Wrocław – 10 lutego.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl