Bilety na mecz Śląsk Wrocław - Sandecja Nowy Sącz [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwał do czwartku, 12 kwietnia 2018 r. do godz. 10.00.


Proponujemy Wam konkurs, w którym nagrodami są:

- 5 podwójnych biletów na mecz WKS Śląsk Wrocław - Sandecja Nowy Sącz (niedziela, 15 kwietnia 2018 r., Stadion Wrocław. Początek o godzinie 18.00.).

Oba zespoły zmierzyły się niewiele ponad miesiąc temu – na początku marca na Stadionie Wrocław podopieczni Tadeusza Pawłowskiego po bezbarwnym spotkaniu zremisowali ze swoimi najbliższymi rywalami 0:0. Teraz wszyscy kibice Wojskowych liczą jednak na to, że WKS wreszcie wygra ligowy mecz w 2018 roku i tym samym już w pierwszym pojedynku w decydującej o wszystkim rundzie da jasny sygnał, że nie należy go traktować jako kandydata do spadku.

Aby wygrać bilety należy do czwartku, 12 kwietnia do godz. 10.00 wysłać formularz konkursowy wpisując w jego treść imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego, numer PESEL (dane swoje oraz osoby towarzyszącej na meczu) oraz odpowiadając na następujące pytanie:

Ile punktów przewagi w tabeli Lotto Ekstraklasy ma obecnie WKS Śląsk Wrocław nad Sandecją Nowy Sącz?

Nagrodę wygra co piąta osoba, która przyśle prawidłową odpowiedź. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie w tym samym dniu.Zgłoś uwagę