Śląsk Wrocław rozpoczął sprzedaż specjalnych voucherów

Piłkarski Śląsk Wrocław zaprasza wszystkich kibiców do akcji #WszyscyZaŚląskiem. Fani będą mogli nabywać specjalne vouchery, wesprzeć klub finansowo w trudnym czasie, a po ustaniu pandemii wymienić je na bilety na mecze PKO Ekstraklasy.


Wszechobecna walka z pandemią COVID-19 i w konsekwencji zawieszenie rozgrywek PKO Ekstraklasy to nie tylko utrata emocji przeżywanych wspólnie na stadionie. Dla klubów oznacza to również zamrożenie przychodów. Społeczność Śląska Wrocław (piłkarze, trenerzy, pracownicy oraz przede wszystkim fani) udowadnia jednak, że w tych trudnych chwilach – jak przystało na jedną, wielką rodzinę – warto trzymać się razem. W odpowiedzi na apele kibiców o możliwość finansowego wsparcia klubu, powstała akcja #WszyscyZaŚląskiem.

Śląsk to historia Wrocławia

– Nie wszyscy muszą kochać piłkę, nie wszyscy muszą kochać Śląsk, ale ten klub to kawał historii Wrocławia. To 75 lat historii tego miasta, trzeba to oddać – mówi prezydent Wrocławia, Jacek Sutryk.

Za pośrednictwem nowej strony internetowej WszyscyZaSlaskiem.pl można wesprzeć klub, kupując voucher w symbolicznej cenie 19,47 zł (nawiązanie do roku założenia WKS-u). Będzie on uprawniał do odbioru wejściówki na jeden mecz Śląska aż do końca sezonu 2020/21. Każdy kibic może nabyć dowolną liczbę voucherów.

Jak to działa?

1. Wejdź na stronę WszyscyZaSlaskiem.pl.
2. Podaj swoje podstawowe dane (imię, nazwisko, adres e-mail) oraz zaznacz, ile voucherów kupujesz.
3. Zaakceptuj regulamin i kliknij w przycisk "Zakup", który przeniesie Cię na stronę z płatnościami. Sfinalizujesz tam transakcję.
4. Kody wygenerowanych voucherów przesłane zostaną na Twój adres e-mail.
5. Zrób zrzut ekranu i pochwal się w mediach społecznościowych, że WKS ma w Tobie wiernego kibica, używając hasztagu #WszyscyZaŚląskiem!

Zakup 10 voucherów będzie upoważniał do odbioru biletu VIP. Przed wybranym meczem konieczny będzie wówczas kontakt z działem biletowym: kasy@slaskwroclaw.plZgłoś uwagę