Śląsk Wrocław rozpoczął obóz przygotowawczy na Cyprze

Drużyna Śląska Wrocław rozpoczyna dziś obóz przygotowawczy w cypryjskiej Ayia Napie, gdzie rozegra 3 mecze sparingowe. Powrót do Wrocławia zaplanowano na 3 lutego.

  • fot. slaskwroclaw.pl


Początek rundy wiosennej Lotto Ekstraklasy zbliża się wielkimi krokami. Piłkarze Śląska w ramach drugiego etapu przygotowań do meczów rewanżowych udali się na Cypr, gdzie w Ayia Napie będą szlifować swoją formę.

– Mam nadzieję, że pogoda dopisze, bo mamy do wykonania swoją robotę. Musi być ciężko, bowiem tylko w ten sposób możemy stać się lepszymi zawodnikami i jeszcze lepszą drużyną – mówi Piotr Celeban, kapitan WKS-u.

Na Cyprze wrocławianie spędzą 10 dni. Poza wytężoną pracą na treningach, ważnym elementem obozu będą mecze sparingowe. Podopieczni Jana Urbana 28 stycznia zmierzą się z Mladą Boleslav, 30 stycznia z MFK Karvina i 2 lutego z FK Nitra. Rywale to ekstraklasowe zespoły, zatem mecze kontrolne z pewnością wyjdą piłkarzom WKS-u na dobre.  Co ciekawe, w tym samym hotelu co Wojskowi przebywają także piłkarze FC Ufa oraz Wisły Płock, czyli rywala wrocławian w polskiej Ekstraklasie.

Pierwszy mecz rundy wiosennej Lotto Ekstraklasy piłkarze Śląska rozegrają 10 lutego w Krakowie, z miejscową Cracovią.Zgłoś uwagę