Bilety na mecz Śląsk Wrocław - Korona Kielce [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwał do wtorku, 3 kwietnia 2018 r. do godz. 10.00.


Proponujemy Wam konkurs, w którym nagrodami są:

- 5 podwójnych biletów na mecz WKS Śląsk Wrocław - Korona Kielce (sobota 7 kwietnia 2018 r., Stadion Wrocław. Początek o godzinie 18.00.).

Rundę zasadniczą sezonu 2017/2018 Lotto Ekstraklasy piłkarze Śląska Wrocław zakończą pojedynkiem przed własną publicznością z rewelacją tegorocznych rozgrywek - Koroną Kielce. Piłkarze Korony to największa pozytywna niespodzianka na krajowym podwórku. Podopieczni Gino Lettieriego przez większość sezonu kręcą się wokół piątego miejsca, ustępując jedynie walczącym o mistrzowski tytuł Jagielloni Białystok, Legii Warszawa, Lechowi Poznań i Górnikowi Zabrze. Kielczanie są już także pewni gry w grupie mistrzowskiej Lotto Ekstraklasy po podziale punktów.

Aby wygrać bilety należy do wtorku, 3 kwietnia do godz. 10.00 wysłać formularz konkursowy wpisując w jego treść imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego, numer PESEL (dane swoje oraz osoby towarzyszącej na meczu) oraz odpowiadając na następujące pytanie:

Jakim wynikiem zakończył się pierwszy pojedynek w sezonie 2017/2018 pomiędzy Koroną Kielce, a Śląskiem Wrocław?

Nagrodę wygra co piąta osoba, która przyśle prawidłową odpowiedź. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie w tym samym dniu.Zgłoś uwagę