SIMCHA: bilety na „Siostry Parry" [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 23.05 do godz.9


Mamy dla was 1 podwójne zaproszenie na musical „Siostry Parry”, który zobaczymyi na 18. Festiwalu Kultury Żydowskiej w Synagodze Pod Białym Bocianem 29 maja o godz. 19.

Spektakl “Siostry Parry”, czyli jazzująco – swingująca opowieść o marzeniach. Siostry Parry to produkcja Kujawsko-Pomorskiego Impresaryjnego Teatru Muzycznego. Opowiada wzruszającą historię dwóch żydowskich sióstr Pegelman, które wiedzione marzeniami o lepszym życiu, wyruszyły z małego galicyjskiego miasteczka wprost do Nowego Jorku. W rezultacie mamy do czynienia z opowieścią o walce o szczęście na własnych warunkach, o wadze i konsekwencjach podejmowanych decyzji z fantastyczną grą aktorską i muzyką graną na żywo z tekstami w języku polskim, angielskim i jidysz. Uczta dla ducha i wyobraźni!

Żeby wygrać bilety trzeba do 23.05 do godz. 9 wysłać do nas wypełniony formularz. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i odpowiedzieć na pytanie konkursowe:

Jaką nazwę nosiła wrocławska synagoga, zniszczona podczas Nocy kryształowej?

Wygrywa piąta osoba, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe. Zwycięzca o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostanie poinformowany mailowo.Zgłoś uwagę