We Wrocławiu są najlepsze miejsca pracy IT

Spółka Sii, lider rynku usług IT i inżynierii w Polsce, która ma swoje biuro we Wrocławiu, po raz czwarty z rzędu otrzymała nagrodę AudIT, czyli tytuł Najlepszego Miejsca Pracy IT w Polsce. Wyróżnienie przyznawane jest na podstawie wyników anonimowej ankiety przeprowadzanej wśród pracowników firmy. Badano m.in. satysfakcję z pracy, poziom zaangażowania oraz zadowolenie ze współpracy z przełożonymi. We Wrocławiu firma szuka nowych pracowników

  • biuro

    źródło: Sii


Spółka Sii powstała w styczniu 2006 r. w Warszawie. Po 10 latach działalności Sii posiada w Polsce 8 biur: w Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie, Łodzi, Lublinie i Katowicach. Ponad 3/4 pracowników Sii określiło swoją satysfakcję z pracy jako wysoką. Z badania AudIT wynika również, że pracownicy doceniają efektywną współpracę w zespole, otwartość, uczciwość, a także wsparcie przełożonych w razie problemów i pytań. Mocnymi stronami firmy są też pewność zatrudnienia oraz możliwość zachowania równowagi między pracą a życiem prywatnym.

– Tytułem Najlepszego Miejsca Pracy IT w Polsce szczycimy się nieustannie od 2012 roku. Satysfakcja naszych pracowników jest dla nas niezmiennie ważnym elementem długofalowej strategii. W tegorocznym badaniu wskaźnik odnoszący się do satysfakcji i lojalności jest wyższy niż w 3 poprzednich edycjach! Dowodzi to skuteczności podejmowanych przez nas działań i z pewnością jest też efektem zmian, które wprowadzamy na bazie opinii naszych pracowników – mówi Joanna Kucharska, Dyrektor Komunikacji i HR w Sii.

Sii we Wrocławiu

Wrocławski oddział Sii zatrudnia już ponad 380 osób i ciągle rośnie. Obecnie we Wrocławiu otwartych jest kilkadziesiąt procesów rekrutacyjnych, m.in. na stanowiska programistów, administratorów systemów i specjalistów ds. wsparcia IT. Osoby, które dołączą do Sii mogą przede wszystkim liczyć na ciekawe i ambitne projekty, duże możliwości rozwoju oraz doskonałą atmosferę pracy. Najlepszym tego dowodem jest chęć polecenia Sii jako miejsca pracy, którą zadeklarowało w badaniu AudIT ponad 90% pracowników – mówi Józef Orzeszyna, Kierownik Działu Rekrutacji i HR Sii Wrocław. Szczegółowe informacje o dostępnych we Wrocławiu ofertach pracy znajdują się na stronie firmy.

Sii dostawca usług IT

Zatrudniając ponad 2300 inżynierów Sii sp. z o. o. jest czołowym dostawcą usług IT i inżynierii przemysłowej w Polsce. Wspiera klientów w zakresie doradztwa, analiz i testów, rozwoju oprogramowania, zarządzania infrastrukturą, integracji i utrzymania systemów oraz inżynierii przemysłowej. Specjaliści Sii realizują projekty dla wiodących firm z sektorów bankowości i finansów, ubezpieczeń, telekomunikacji, Hi-Tech, energetyki i przemysłu.Zgłoś uwagę