SI-Consulting z Wrocławia – Przedsiębiorstwem Fair Play 2015

SI-Consulting z Wrocławia po raz ósmy otrzymało tytuł "Przedsiębiorstwo Fair Play”. Za wieloletnie przestrzeganie zasad fair play spółka uhonorowana została także Złotym Laurem Programu Promocji Kultury Przedsiębiorczości.

  • SI-Consulting

    Wyróżnienie dla SI-Consulting odebrał Adam Piętera, dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu SI-Consulting (z prawej), źródło: materiał prasowy


Mocny wizerunek, dobrze funkcjonujący zespół pracowników oraz sprawne zarządzanie – to zdaniem przedstawicieli SI-Consulting z Wrocławia czynniki decydujące o sukcesie. Pod koniec listopada 2015 r. firma otrzymała tytuł "Przedsiębiorstwo Fair Play” – program jest afiliowany przy Krajowej Izbie Gospodarczej, a jego organizatorem jest Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym. Warto podkreślić, że ta wrocławska firma została uhonorowana tytułem "Przedsiębiorstwo Fair Play” już po raz ósmy.

– Tytuł „Przedsiębiorstwo Fair Play” dla SI-Consulting to prestiżowe wyróżnienie, które dowodzi, że podejmowane przez nas działania, zarówno ściśle biznesowe, jak i te ukierunkowane na rozwój pracowników czy dbanie o środowisko, są realizowane na bardzo wysokim poziomie. Etyczne funkcjonowanie jest wpisane w DNA naszej spółki – podkreśla Adam Piętera, dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu SI-Consulting.

Program „Przedsiębiorstwo Fair Play” to przedsięwzięcie, w którym oceniane są wszystkie aspekty działalności firmy, uwzględniające m.in. sposób i styl prowadzenia przedsiębiorstwa, a nie tylko jego wyniki ekonomiczne czy jakość produktów. Zadaniem programu jest promowanie etyki w działalności gospodarczej rozumianej jako zespół norm rzetelnego postępowania we wzajemnych relacjach przedsiębiorców z klientami, kontrahentami, pracownikami, wspólnikami, społecznością lokalną, a także władzą lokalną i państwową.

– Celem SI-Consulting jest długofalowa współpraca z klientami i partnerami, oparta o dobre, partnerskie relacje. Tytuł „Fair Play” zdobyty po raz kolejny potwierdza, że jesteśmy organizacją godną zaufania, która rozwija się, pracuje z zaangażowaniem, na bardzo wysokim poziomie merytorycznym, z zachowaniem najwyższych standardów i dobrych praktyk – dodaje Adam Piętera.

SI-Consulting specjalizuje się we wdrożeniach rozwiązań IT

SI-Consulting (SAP Gold Partner) świadczy pełen zakres usług związanych z wdrażaniem, rozwojem oraz utrzymaniem systemu wspomagającego zarządzanie przedsiębiorstwem, jakim jest rozwiązanie SAP (ERP, CRM, BI). Konsultanci SI-Consulting to eksperci z największym w Polsce doświadczeniem na rynku usług wdrożeniowych SAP. SI-Consulting to połączenie kompetencji z zakresu zaawansowanych rozwiązań SAP oraz wyspecjalizowanych usług budowania sieciowych struktur teleinformatycznych, rozwiązań mobilnych oraz dostaw sprzętu IT. Działalność SI-Consulting składa się z 4 podstawowych obszarów, takich jak: front office (w tym rozwiązania dla eCommerce i aplikacje mobilne), back office (m.in. zarządzanie zmianą, SAP ERP, serwis aplikacyjny, ABAP oraz wsparcie produktowe), infrastruktura informatyczna (platformy sprzętowe i architektura sieciowa) oraz business intelligence (z wykorzystaniem SAP HANA).

źródło: materiał prasowy


Zgłoś uwagę