Ruszyła sprzedaż karnetów na WTS Spartę

Rozpoczęła się sprzedaż karnetów na domowe mecze Betard Sparty Wrocław w sezonie 2019 PGE Ekstraligi. Ceny całosezonowych wejściówek na nadchodzący sezon nie uległy zmianie w porównaniu do kampanii z 2018.


Kibice, którzy zaopatrzą się w karnety będą mogli zarezerwować swoje ulubione miejsce na Stadionie Olimpijskim na całą rundę zasadniczą sezonu 2019. Co więcej, posiadacze karnetów tradycyjnie otrzymają prawo pierwokupu biletów na rundę Play-Off, a przede wszystkim na sierpniowe zawody z cyklu FIM Speedway Grand Prix na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu.

Karnety są dostępne w sprzedaży online na bilety.wts.pl.

Karnety zapisywane są na Kartach Kibica WTS. Jeśli Kibic posiada Kartę – Karnet automatycznie zapisze się na niej. W przypadku zakupu nowej Karty Kibica – zostanie ona wydana w ciągu 48 godzin i będzie można odebrać ją w sklepie Hummel w galerii handlowej Pasaż Grunwaldzki. Punkt odbioru otwarty w godzinach 09.00 – 21.00 od poniedziałku do soboty i w niedziele handlowe od 10.00 do 20.00. Wszystkie Karty Kibica, które zostaną nieodebrane będzie można odebrać przed pierwszym meczem w Kasie Info.

Ceny karnetów zaczynają się już od 60 zł. Poniżej przedstawiamy pełny cennik. Dodatkowych informacji kibice mogą uzyskać pod adresem: bilety@wts.pl.Zgłoś uwagę