wroclaw.pl strona główna Konsultacje społeczne, dofinansowania do miejskich projektów i ważne inicjatywy, o których powinni wiedzieć wszyscy mieszkańcy miasta. Zobacz, o czym obecnie mówi się we Wrocławiu! Wrocław Rozmawia - strona główna

Infolinia 71 777 7777

3°C Pogoda we Wrocławiu
wroclaw.pl strona główna
  1. wroclaw.pl
  2. Wrocław Rozmawia
  3. Zapraszamy do udziału w ankiecie: Bezpłatne szkolenia dla NGO w ramach inicjatywy „Hand in Hand”

Zapraszamy do udziału w ankiecie: Bezpłatne szkolenia dla NGO w ramach inicjatywy „Hand in Hand”

Redakcja www.wroclaw.pl,

bezpłatne szkolenia dla NGO materiały organizatorów
bezpłatne szkolenia dla NGO

Ruszyły przygotowania do jesiennej edycji „Hand in Hand”. W tym roku reprezentanci NGO będą mieli możliwość wzięcia udziału w bezpłatnych szkoleniach, które pozwolą na efektywne funkcjonowanie w środowisku wirtualnym.

Już we wrześniu i w październiku eksperci z lokalnych firm i organizacji będą dzielić się swoją wiedzą, a my tymczasem zachęcamy do wypełnienia ankiety. Dzięki niej tematyka zajęć dostosowana zostanie do Waszych potrzeb i oczekiwań.

W tym roku bez tradycyjnej konferencji

W związku z sytuacją epidemiologiczną dotyczącą koronawirusa konferencja „Hand in Hand” nie mogła odbyć się zgodnie z założeniami w marcu br. Zważywszy na nadal utrudnione warunki organizacji większych spotkań oraz w trosce o bezpieczeństwo i komfort uczestników, podjęta została decyzja, że „Hand in Hand” w formule konferencyjnej w tym roku się nie odbędzie. Organizatorzy liczą jednak, że na wiosnę przyszłego roku uda się bez przeszkód zorganizować konferencję.

Warsztaty w tegorocznej edycji będą zdalne

Jak informują organizatorzy inicjatywy „Hand in Hand” - Wrocławskie Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych „Sektor 3” oraz Hewlett Packard Enterprise, tegoroczne warsztaty realizowane będą zdalnie. Jesienna edycja szkoleniowa odbędzie się we wrześniu i w październiku. Szkolenia mają skupić się na umiejętnościach przydatnych do funkcjonowania w środowisku wirtualnym oraz na efektywnym wykorzystaniu narzędzi online.

Wypełnij ankietę i pomóż dostosować tematykę szkoleń do potrzeb i oczekiwań NGO

W opublikowanej przez „Sektor 3” ankiecie (link poniżej) znajdują się propozycje możliwych do przeprowadzenia szkoleń. Organizatorzy zachęcają również do proponowania dodatkowych tematów. Na podstawie ankiet przygotowane zostanie portfolio darmowych szkoleń dla NGO.

Link do ankiety

Uwaga! Wypełnienie ankiety nie jest tożsame ze zgłoszeniem się na szkolenie.

Ankieta jest anonimowa. Termin uzupełniania ankiet upływa z dniem 31 lipca 2020 r.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl