wroclaw.pl strona główna Wrocław Rozmawia - partycypacja, konsultacje, rewitalizacja, NGO Wrocław Rozmawia - strona główna

Infolinia 71 777 7777

-3°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: poniżej normy

Dane z godz. 08:00

wroclaw.pl strona główna
  1. wroclaw.pl
  2. Wrocław Rozmawia
  3. Ogarnij swoje miasto w świecie fantasy
baśniowe miasto w górskim krajobrazie, grafika ilustracyjna Adobe Stock
baśniowe miasto w górskim krajobrazie, grafika ilustracyjna

Będą elfy, krasnoludy i trolle. A do tego fikcyjne miasto Motus, którego mieszkańcy muszą zmierzyć się z nie lada wstrząsami. Brzmi fantastycznie, ale problemy, z którymi mierzą się mieszkańcy Motusa, nie są tak różne od globalnych problemów z którymi na co dzień mierzy się nasz świat. Zainteresowani? – Zapisujcie się na symulację (Po)Fantazjuj!

–  (Po)Fantazjuj to symulacja, w której uczestnicy tworzą własną tożsamość i plany działania w fantastycznym świecie. Stanowi metaforę wyzwań świata rzeczywistego i umożliwia różnym grupom zaangażowanie się w bezpieczną i politycznie neutralną przestrzeń. Uczestnicy sprawdzają swoje umiejętności przywódcze, rozwiązując konflikty i wykorzystując zasoby grupy. Celem jest doświadczenie, zrozumienie i ćwiczenie procesów decyzyjnych poprzez interakcje z innymi – piszą organizatorzy.

Warsztaty odbędą się w EkoCentrum przy ul. Św. Wincentego 25AC, w dniach 30 listopada – 1 grudnia. Są całkowicie bezpłatne. Warto się jednak pospieszyć, bo liczba miejsc jest ograniczona. Zapisy trwają do czwartku 23 listopada. Formularz rejestracyjny znajdziecie pod tym adresem

Symulacja społeczna – choć przypomina grę RPG, jest metodą pomagającą w analizie złożonych problemów. Jedno jest pewne - nie będą to zwykłe, kolejne nudne warsztaty.

Projekt „Edukacja do obywatelskości” korzysta z dofinansowania o wartości 171 017,00 EUR otrzymanego od Islandii, Liechtensteinu i Norwegii w ramach Funduszy EOG.

Źródło: materiały prasowe

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl