100 ulic na 100-lecie Niepodległości– zaproponuj lokalizację

Pamiętacie akcję „Rozlicz PIT we Wrocławiu”? Dzięki rozliczeniu przez Was PIT we Wrocławiu mamy do dyspozycji 2 mln zł. Są to nowe środki, specjalnie przeznaczone, by na ulicach naszego miasta było jeszcze bardziej zielono.

Dzięki Waszym pomysłom, na minimum 100 wrocławskich ulicach pojawią się drzewa, krzewy, albo łąki kwietne. Gdzie dokładnie? To zależy od Was! Wypełnijcie formularz i zgłoście ulicę, na której mogłoby być bardziej zielono.

Przed zgłoszeniem, koniecznie przeczytajcie zakładkę "O naszej akcji" wskazując lokalizację pamiętajcie, że teren musi należeć lub być zarządzany przez Gminę Wrocław.

Ze względu na to, że nowa zieleń ma się pojawić na ulicach jeszcze w tym roku skupiamy się na lokalizacjach, które nie wymagają przygotowania odrębnej dokumentacji, przesuwania sieci podziemnych czy przebudowy ulic i chodników.Szczególnie zależy nam na osiedlowych – lokalnych ulicach.

Pamiętajcie na jednym osiedlu zrealizujemy nasadzenia przy maksymalnie 5 ulicach.

Formularz zgłoszeniowy - 100 ulic na 100-lecie Niepodległości #100na100

WYBIERZ TYP NASADZENIA*

LOKALIZACJA NA MAPIE*

Zanim naniesiesz na mapę swoją propozycję przeczytaj regulamin akcji. Sadzić będziemy wyłącznie na działkach gminnych. Skupiamy się na zieleni, która nie wymaga przygotowania odrębnej dokumentacji, przesuwania sieci podziemnych czy przebudowy ulic i chodników.

Aby zmienić lub poprawić położenie punktu - przeciągnij go na mapie

Lokalizacja: wybierz na mapie Wybrałeś/aś: drzewa

POTWIERDZENIE ZGŁOSZENIA*

Aby potwierdzić swoje zgłoszenie, podaj numer telefonu, na który otrzymasz kod. Postępuj zgodnie z instrukcjami systemu.

Wpisz nr telefonu:

Otrzymanie sms jest bezpłatne, a numer telefonu będzie przechowywany w naszej bazie w sposób uniemożliwiający odczytanie.

W razie problemów z oddaniem głosu skorzystaj ze strony Zgłoś błąd