Ruszyła rekrutacja na zajęcia judo dla dzieci

Wraz z początkiem roku szkolnego 2020/21, klub sportowy Judo Tigers otworzył nabór dla nowych członków. Zajęcia judo dedykowane są dzieciom i młodzieży z Wrocławia, Oleśnicy, Strzelina oraz okolicznych miejscowości. Rekrutacja trwa do 31 października. Pierwszy trening jest bezpłatny.

  • Młodzi zawodnicy klubu Judo Tigers Fot. Judo Tigers

    Młodzi zawodnicy klubu Judo Tigers Fot. Judo Tigers


Jesienny nabór skierowany jest do wszystkich zainteresowanych w wieku od 4 do 16 lat. Obecnie treningi Judo Tigers odbywają się we Wrocławiu, Karwianach, Marcinkowicach, Strzelinie, Oleśnicy i Bielanach Wrocławskich. Jak zapowiadają organizatorzy – do końca rekrutacji liczba dostępnych lokalizacji zostanie rozszerzona.

– Organizacja zajęć w tym roku szkolnym, ze względu na kwestie bezpieczeństwa, jest bardziej wymagająca. Szacujemy, że do połowy października będziemy mieć już harmonogram spotkań na cały rok. Z dużym prawdopodobieństwa zagościmy jeszcze w Oławie, Środzie Śląskiej, Dobczycach oraz kilku dzielnicach Wrocławia – mówi Michał Zamęcki, prezes i trener klubu Judo Tigers.

Zapisy na treningi

Szczegółowe informacje o zapisach, dostępnych lokalizacjach i możliwości skorzystania z darmowego treningu znajdują się tutaj.

Judo uznawane jest przez WHO (World Health Organization) za najlepszy sport dla dzieci w wieku od 5 do 12 lat. – Judo od początku było sportem, który stawiał szacunek do przeciwnika i zdrową rywalizację na równi z aspektami fizycznymi. Te właśnie nauki chcemy przekazywać kolejnym adeptom. Zależy nam, aby nasi wychowankowie pamiętali o wartościach i zasadach judoki zarówno na macie, jak i w codziennym społecznym życiu – dodaje Michał Zamęcki.

Trwa nabór na zajęcia judo dla dzieci. Dołącz do drużyny tygrysów, fot. Judo Tigers

O klubie

Judo Tigers to dziecięcy klub sportowy judo, działający na terenie i wokół Wrocławia od 2010 roku. Młodzi judocy trenują pod okiem dyplomowanych trenerów. Cała kadra składa się z byłych profesjonalnych zawodników.

Klub jest także organizatorem corocznego cyklu turniejów dla dzieci i młodzieży pod nazwą Super Liga Judo.Zgłoś uwagę