„Rapsodia/ Dwa gołębie" - balet [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 25 stycznia do godz. 9.00


Mamy dla was 1 podwójne zaproszenie na transmisję baletów "Rapsodia/ Dwa gołębie" ważne w dniu 26.01 do Multikina Pasaż Grunwaldzki.

Multikino i British Council zapraszają na transmisję sezonu 2015/2016 Royal Opera House. 26 stycznia w Multikinie Pasaż Grunwaldzki zobaczymy na żywo jednoaktowy balet „Rapsodia” i dwuaktowy balet „Dwa gołębie” w choreografii Fredericka Ashtona. 

Rapsodia (Frederick Ashton)

Jednoaktowy balet Fredericka Ashtona w oparciu o Rapsodię na temat Paganiniego Siergieja Rachmaninowa. Balet miał swoją premierę w Royal Opera House w 1980 roku. Wznawiano go dwukrotnie, w 1995 oraz 2011 roku. Teraz znów będziemy mieli okazję obejrzenia tego wyjątkowego wydarzenia na żywo.

Dwa gołębie (Frederick Ashton)

Dwuaktowy balet w Choreografii Fredericka Ashtona do muzyki Andre Messagera. Arcydzieło pełne delikatnego humoru i patosu na temat natury miłości.

Aby wygrać podwójne zaproszenie trzeba do 25 stycznia do godz. 9.00 wysłać do nas wypełniony formularz. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i napisać, komu była dedykowana Rapsodia Fredericka Ashtona?

Wygrywa piętnasta  osoba, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe. Zwycięzca o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostanie poinformowany mailowo lub smsZgłoś uwagę