wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

5°C Pogoda we Wrocławiu
wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. Są pieniądze na szkolne pracownie i stypendia we Wrocławiu
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjne

Doposażenie pracowni matematycznych i przyrodniczych oraz sfinansowanie pomocy stypendialnej dla szczególnie uzdolnionych uczniów– to tylko niektóre z projektów finansowanych z funduszy unijnych we Wrocławiu. O pieniądze mogą starać się m.in. organizacje pozarządowe oraz prowadzący szkoły zarówno publiczne jak i niepubliczne.

Reklama

Gmina Wrocław opublikowała właśnie ogłoszenie o naborze na dofinansowanie projektów dotyczących poprawy jakości edukacji w szkołach podstawowych, gimnazjach i szkołach ponadgimnazjalnych.

Pieniądze przeznaczone na ten cel to ponad 8,5 mln zł. Do wnioskowania uprawnione są m.in. organizacje pozarządowe czy organy prowadzące publiczne i niepubliczne szkoły podstawowe, gimnazja lub szkoły ponadgimnazjalne.

W ramach projektów można sfinansować działania poprawiające jakość kształcenia w tych placówkach poprzez np. doposażenie pracowni matematycznych i przyrodniczych, sfinansowanie pomocy stypendialnej dla szczególnie uzdolnionych uczniów w zakresie przedmiotów przyrodniczych czy finansowania działań mających na celu podniesienie kompetencji nauczycieli. Katalog jest bardzo szeroki. Wszelkie informacje są dostępne na stronie internetowej www.zitwrof.pl w zakładce zobacz ogłoszenia i wyniki naborów wniosków.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl