wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

7°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: niekorzystna

Dane z godz. 00:00

wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. Zatrudnią 40 programistów w Sky Tower

Sii, firma zajmująca się outsourcingiem IT i inżynierią przemysłową, zamierza w tym roku zatrudnić w swoim wrocławskim oddziale około 40 inżynierów znających technologię .net. Zatrudnione osoby będą pracowały m.in. przy projektach prowadzonych dla klientów z USA. Poszukiwani są zarówno początkujący programiści, jak i eksperci z dużym doświadczeniem w branży IT.

We Wrocławiu Sii pracuje dla wielu klientów na rynku lokalnym oraz dla dużych firm za granicą. Pracownicy mają szanse na rozwój i zdobycie doświadczenia w najnowszym technologiach: MVC4 i 5, ASP.NET, HTML5, Knockout czy TypeScript.

- Nasi inżynierowie są bardzo zadowoleni przede wszystkim z możliwości rozwoju, jakie dają im nasze projekty, oraz atmosfery, jaka panuje w Sii – opowiada Paweł Maksymczak, dyrektor oddziału Sii Wrocław. – Wiąże się to także z pasjonującymi wyjazdami zagranicznymi . Mimo że na co dzień mamy przepiękny widok z okna - pełną panoramę Wrocławia, niektórym to nie wystarcza. Wolą przy realizowaniu projektu zobaczyć także Wielki Kanion. A projekty prowadzone obecnie w Sii dają taką możliwość.

- Robienie software’u z Amerykanami to zupełnie inna jakość i model współpracy niż to, nad czym do tej pory pracowałem. – opowiada Tomasz Srokowski, inżynier .net z 3-letnim doświadczeniem, pracowni Sii. – Sama praca programistyczna daje bardzo dużo satysfakcji. W dodatku zostałem zaproszony na 3 miesiące do Stanów Zjednoczonych, żeby tam popracować z amerykańskim zespołem.

Technologia .net wykorzystywana jest obecnie w 25 projektach, prowadzonych w Sii Wrocław. Globalnie w Sii specjaliści zajmujący się ta technologią stanowią drugą siłę wśród inżynierów, zatrudnionych w firmie.

Obecnie w Sii Wrocław otwartych jest ponad 30 procesów rekrutacyjnych – nie tylko dla specjalistów .net, ale także dla programistów C++, Java, aplikacji mobilnych, testerów, administratorów Windows, konsultantów BI, Project Managerów czy analityków biznesowych.

W drugiej połowie 2013 roku biuro Sii przeniosło się na 25 piętro Sky Tower, gdzie firma wynajmuje całą powierzchnię. Już teraz planuje wynajęcie kolejnej.

Zatrudniając blisko 1500 inżynierów Sii sp. z o. o. należy do czołowych dostawców usług IT i inżynierii przemysłowej w Polsce. Wspiera klientów w zakresie doradztwa, analiz i testów, rozwoju oprogramowania, zarządzania infrastrukturą, integracji i utrzymania systemów oraz inżynierii przemysłowej. Specjaliści Sii realizują projekty dla wiodących firm z sektorów bankowości i finansów, ubezpieczeń, telekomunikacji, Hi-Tech, energetyki i przemysłu.

Spółka powstała w styczniu 2006 r. w Warszawie. Po 7 latach działalności Sii posiada w Polsce 7 biur: w Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie, Łodzi i Lublinie.

Katarzyna Kunka

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl