wroclaw.pl Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 10°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

Warto zrobić coś dla innych – powstał serwis wzywajposilki.pl

Jarek Ratajczak,
Wrocławianie Natalia Cymerman i Jakub Rojek, organizatorze portalu wzywajposilki.pl Piotr Kuc / Quarantanamera
Wrocławianie Natalia Cymerman i Jakub Rojek, organizatorze portalu wzywajposilki.pl

Ona – projektantka, on – informatyk. Wrocławianie Natalia Cymerman i Jakub Rojek wpadli na pomysł, by w czasie epidemii, za darmo zrobić coś dla innych. Zorganizowali portal wzywajposilki.pl, bo chcą wspierać wrocławskie miejsca z dobrym jedzeniem i z dobrymi ludźmi.

Reklama

Na powstałym pod koniec kwietnia portalu internetowym wzywajposilki.pl, można zamówić jedzenie z dowozem i na wynos. Natalia Cymerman i Jakub Rojek podkreślają, że ich serwis jest inny niż wszystkie, bo dla lokalnych restauracji, barów i cukierni jest całkowicie bezpłatny.

– Nie pobieramy marż, a te w portalach, zajmujących się realizacją zamówień sięgają nawet 40 procent wartości zamówienia. Dla wielu restauracji to cały ich zysk. Chcemy wspierać tylko miejsca z dobrym jedzeniem i z dobrymi ludźmi – podkreśla Natalia Cymerman.

W ofercie mają już wrocławskie restauracje, bary i cukiernie. Nie ma ich dużo, bo jak zaznaczają nie zależy im na liczbie zgłoszeń, a na jakości oferowanego jedzenia. Jak to wygląda można zobaczyć na wzywajposilki.pl oraz na ich stronie Facebooku.

– Jesteśmy i zawsze będzie transparentni. U nas nie wchodzą w grę żadne ukryte opłaty i prowizje, do końca pandemii jesteśmy zupełnie darmowi – mówią organizatorzy serwisu.

Natalia i Jakub czekają na kolejne wrocławskie zgłoszenia z ofertą gastronomiczną – można to zrobić przez specjalny formularz dostępny na wzywajposilki.pl. Pomysłodawcy mają nadzieję, że ich portal zdobędzie zasięg ogólnopolski.

Czytaj także: 

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl Logo wroclaw.pl