www.wroclaw.pl

  Wspieraj lokalnych przedsiębiorców, nie tylko od święta

  Tegoroczne Boże Narodzenie i czas przedświątecznych przygotowań z pewnością będą nietypowe. Jednak wcale nie muszą być trudne! Miasto Wrocław, we współpracy z Katedrą Grafiki Uniwersytetu SWPS i wrocławską firmą Zado, pragnie ułatwić mieszkańcom codzienne zakupy i zachęcić do wsparcia przy tej okazji małych, lokalnych przedsiębiorców.

  Fot. organizatorzy

  Wystarczy wejść na stronę zado.pl, by na aktywnej mapie odnaleźć działające sklepy w najbliższej okolicy i skorzystać z oferty zakupów zdalnych - z dostawą do domu lub bezpiecznym odbiorem osobistym.

  Wiele wrocławskich firm przygotowało taką możliwość, dzięki czemu mieszkańcy, bez wychodzenia z domu, mogą zaopatrzyć się we wszystko, co niezbędne nie tylko do przygotowania wigilijnej wieczerzy, ale i obdarowania najbliższych (na stronie znajdziemy również kwiaciarnie czy księgarnie).

  Bez wychodzenia z domu

  To bardzo ważne, bo różne ograniczenia wprowadzane w związku z pandemią, zagroziły nie tylko przedsiębiorcom utratą płynności finansowej, ale i nam wszystkim, mieszkańcom Wrocławia – utratą ulubionych, lokalnych miejsc, w których po sąsiedzku robiliśmy drobne zakupy.

  Obecnie, każda z naszych, nawet zdawałoby się nieistotnych decyzji – jak np. to, gdzie zrobimy przedświąteczne zakupy – ma wpływ na naszą lokalną społeczność, na to, jak będzie wyglądał Wrocław po pandemii.

  Dlatego zachęcamy, również samych przedsiębiorców, do dołączania do mapy na stronie zado.pl oraz korzystania z możliwości założenia darmowego sklepu internetowego na hasło #WrocławZdalnieLokalnie.