wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

10°C Pogoda we Wrocławiu
wroclaw.pl strona główna

Wyszukiwarka

Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. Wspieraj lokalnych przedsiębiorców, nie tylko od święta
organizatorzy

Tegoroczne Boże Narodzenie i czas przedświątecznych przygotowań z pewnością będą nietypowe. Jednak wcale nie muszą być trudne! Miasto Wrocław, we współpracy z Katedrą Grafiki Uniwersytetu SWPS i wrocławską firmą Zado, pragnie ułatwić mieszkańcom codzienne zakupy i zachęcić do wsparcia przy tej okazji małych, lokalnych przedsiębiorców.

Reklama

Wystarczy wejść na stronę zado.pl, by na aktywnej mapie odnaleźć działające sklepy w najbliższej okolicy i skorzystać z oferty zakupów zdalnych - z dostawą do domu lub bezpiecznym odbiorem osobistym.

Wiele wrocławskich firm przygotowało taką możliwość, dzięki czemu mieszkańcy, bez wychodzenia z domu, mogą zaopatrzyć się we wszystko, co niezbędne nie tylko do przygotowania wigilijnej wieczerzy, ale i obdarowania najbliższych (na stronie znajdziemy również kwiaciarnie czy księgarnie).

Bez wychodzenia z domu

To bardzo ważne, bo różne ograniczenia wprowadzane w związku z pandemią, zagroziły nie tylko przedsiębiorcom utratą płynności finansowej, ale i nam wszystkim, mieszkańcom Wrocławia – utratą ulubionych, lokalnych miejsc, w których po sąsiedzku robiliśmy drobne zakupy.

Obecnie, każda z naszych, nawet zdawałoby się nieistotnych decyzji – jak np. to, gdzie zrobimy przedświąteczne zakupy – ma wpływ na naszą lokalną społeczność, na to, jak będzie wyglądał Wrocław po pandemii.

Dlatego zachęcamy, również samych przedsiębiorców, do dołączania do mapy na stronie zado.pl oraz korzystania z możliwości założenia darmowego sklepu internetowego na hasło #WrocławZdalnieLokalnie.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl