www.wroclaw.pl

  Pomoc dla dolnośląskich firm w związku z koronawirusem – bezpłatne webinarium

  Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we Wrocławiu oraz Biuro Rozwoju Gospodarczego UM Wrocławia zapraszają na bezpłatne webinarium „Wsparcie dla przedsiębiorców w związku z COVID-19”. Spotkanie odbędzie się 18 listopada o godz. 10.

  zdjęcie ilustracyjne
  zdjęcie ilustracyjne

  Spotkanie informacyjne online dotyczy m.in. wsparcia rozwoju firm, płynności finansowej i kapitału obrotowego ze środków Dolnośląskiego Pakietu Gospodarczego oraz instrumentów zwrotnych finansowanych z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020. Dodatkowo przedstawicielka Biura Rozwoju Gospodarczego Urzędu Miejskiego Wrocławia zaprezentuje informacje o miejskim wsparciu dla firm.

  Bezpłatne spotkanie online

  Spotkanie w formie webinarium odbędzie się na platformie internetowej. Dla sprawnej organizacji webinarium prosimy o zgłaszanie się na spotkanie za pośrednictwem adresu: pife@dolnyslask.pl.

  Po rejestracji uczestnicy otrzymają link do spotkania. W razie problemów technicznych należy kontaktować się z organizatorem. Udział w webinarium jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona, a o uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń.

  W przypadku osób z niepełnosprawnościami należy poinformować organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz zapewni sprawną obsługę spotkania.

  Webinarium odbędzie się w środę, 18 listopada 2020 r., w godz. 10:00-11.00

  Program webinarium:

  Organizatorzy webinarium

  Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we Wrocławiu

  Biuro Rozwoju Gospodarczego