wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

2°C Pogoda we Wrocławiu
wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. Wrocławska Selena międzynarodowym czempionem

Selena FM S.A. została laureatem konkursu „Polska Firma – Międzynarodowy Czempion”, objętego patronatem Ministerstwa Spraw Zagranicznych oraz Ministerstwa Rozwoju.

Reklama

Jego celem jest promocja polskich firm odnoszących znaczące sukcesy na rynkach zagranicznych w roli inwestorów lub eksporterów, którzy są znakomitymi ambasadorami polskiej marki i polskiej przedsiębiorczości na całym świecie. Propaguje również korzyści, jakie z tytułu takiej działalności mogą odnosić nie tylko same przedsiębiorstwa, ale także cała polska gospodarka. Selena została wyróżniona w kategorii „Eksporter” w grupie dużych firm z prywatnym kapitałem.

Grupa Selena to globalny producent i dystrybutor chemii budowlanej z centralą we Wrocławiu. Jest jednym z trzech największych światowych producentów piany poliuretanowej używanej do montażu okien i drzwi. Zakłady produkcyjne Seleny są zlokalizowane w Polsce, Brazylii, Korei Południowej, Chinach, Rumunii, Turcji oraz w Hiszpanii. W skład Grupy wchodzi 30 spółek w 17 krajach na całym świecie. Od kwietnia 2008 akcje spółki holdingowej Grupy – Selena FM SA – notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Polski Czempion

Selena uczestniczy w programie Polski Czempion. Program Polski Czempion realizowany jest na zlecenie Miasta Wrocławia przez Agencję Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej we współpracy z Ministerstwem Gospodarki i Polską Agencją Informacji i Inwestycji Zagranicznych i PwC.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl