wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

1°C Pogoda we Wrocławiu
wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. Wrocław w fDi Strategy Awards 2016
źródło: fdiintelligence.com

Wrocław, jako jedyne polskie miasto, został wyróżniony w dwóch kategoriach w najnowszym rankingu fDi Strategy Awards 2016.

Reklama

Ranking fDi Strategy Awards 2016, opracowywany jest przez , fDi Inteligence – opiniotwórcze pismo z grupy Financial Times. Magazyn specjalizuje się w inwestycjach zagranicznych. W opublikowanym 12 grudnia 2016 r., najnowszym rankingu – Wrocław jako jedyne polskie miasto, został wyróżniony za swoje działania w dwóch kategoriach. Agencję Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej doceniono za wsparcie inwestorów w tworzeniu nowych miejsc pracy oraz Wrocławskie Centrum Akademickie za działania na rzecz współpracy pomiędzy biznesem a uczelniami (podkreślono, że to pierwsza tego typu inicjatywa w kraju). W kategorii centra technologiczne i badawcze wyróżniono Warszawę. Natomiast w kategorii strategii rozwoju wymieniony został Lublin.

Czytaj – fDi Strategy Awards 2016 – the winners

Ranking European Cities and Regions of the Future 2016/2017 – fDi Magazine 

Czytaj także – Wyniki tegorocznego rankingu European Cities and Regions of the Future 2016/2017 (Europejskie miasta i regiony przyszłości 2016/2017) potwierdzają, że Wrocław ugruntował swoją pozycję jednej z najatrakcyjniejszych lokalizacji dla inwestycji zagranicznych w Europie. Ranking European Cities and Regions of the Future 2016/2017.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl