wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

23°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 19:00

wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. Wrocław na targach nieruchomości MIPIM 2019 w Cannes
Pałac Festiwalowy w Cannes źródło: MIPIM
Pałac Festiwalowy w Cannes

Już po raz 25. Wrocław weźmie udział w Międzynarodowych Targach Nieruchomości MIPIM 2019 w Cannes. Targi potrwają od 12 do 15 marca 2019.

Reklama

Na targi nieruchomości MIPIM w Cannes we Francji zjeżdżają się wszyscy najwięksi inwestorzy i deweloperzy, to największe branżowe wydarzenie na świecie. To 4 dni imprez, wykładów i konferencji dotyczących rynku inwestycyjnego.

źródło: UM Wrocławia 

Oferta nieruchomości Wrocławia prezentowana na targach MIPIM 2019 obejmuje zarówno tereny niezabudowane przeznaczone pod aktywność gospodarczą (m.in. ul. Piołunowa, Irysowa, Opolska, H.M. Kamieńskiego, Rakietowa), kamienice położone w atrakcyjnych lokalizacjach (m.in. ul. Szewska 35, gen. K. Kniaziewicza 36 i gen. K. Kniaziewicza 38), a także całe kompleksy: m.in. przy ul. gen. K. Pułaskiego - zabudowa wielorodzinna; Nowe Żerniki - WUWA2 - 5 ofert przeznaczonych pod usługi.

Targi nieruchomości w Cannes

źródło: MIPIM 2019 Trailer

Międzynarodowe Targi Nieruchomości MIPIM to najważniejsze targi w Europie, które od 30 lat organizowane są w Pałacu Festiwalowym w Cannes.

Uczestniczą w nich: inwestorzy, deweloperzy, architekci, firmy doradcze i konsultingowe, fundusze inwestycyjne, miasta i regiony. W tegorocznej edycji weźmie udział ponad 26 tys. uczestników ze 100 krajów.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl