wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

0°C Pogoda we Wrocławiu
wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Spotkania
  4. WRO BIZnES 2019. Spotkania 21 i 22 listopada – zgłoszenia do 19 listopada
źródło: organizatorzy

21 i 22 listopada we Wrocławiu – pod patronatem Prezydenta Miasta i Marszałka Województwa Dolnośląskiego – odbędzie się „WRO BIZnES 2019 – Dni Odpowiedzialnego Biznesu”. W programie m.in.: prezentacje biznesu i społecznych dostawców, networking, giełda ofert.

Reklama

Wydarzenie organizowane jest w ramach Międzynarodowego Tygodnia Przedsiębiorczości i obejmie dwa dni spotkań dolnośląskich przedsiębiorców z podmiotami ekonomii społecznej (dostawcami społecznymi) – wszystko po to, by umożliwić im nawiązanie nowych relacji biznesowych i odkrycie kolejnych możliwości na rynku.

Zgłoszenia do 19 listopada.

WRO BIZnES 2019: zamawiaj – wspieraj – zarabiaj!

WRO BIZnES 2019: zamawiaj – wspieraj – zarabiaj!

Wykład
Termin od 21 listopada 2019 do 22 listopada 2019

Miejsce Barbara

Zobacz

Głównym celem „Dni Odpowiedzialnego Biznesu” jest uświadomienie korzyści płynących ze stałej współpracy przedsiębiorstw tradycyjnych i społecznych. Na tej bazie, obok realizacji celów biznesowych czy pomnażania kapitału, może powstać odpowiedzialny, aktywny oraz świadomy społecznie klaster firm, pracowników i konsumentów, w którym za każdym produktem czy usługą stoi wartość dodana – rozwój lokalny, reintegracja społeczna, edukacja.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl