wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

16°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 04:35

wroclaw.pl strona główna

Reklama

  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Spotkania
  4. Wiosenne targi pracy Career Expo odbędą się online
Wiosenne targi pracy Career Expo odbędą się online źródło: organizatorzy

Organizatorzy targów pracy Career EXPO podjęli decyzję o zmianie formuły wydarzenia. Targi, które miały odbyć się 1 i 2 kwietnia na Stadionie Wrocław, zostaną całkowicie przeniesione do internetu, by umożliwić kandydatom i pracodawcom realizowanie swoich celów w obliczu kryzysu. Kluczowe aktywności stacjonarnych targów pracy będą zaadaptowane tak, by w pełni spełniać swoją rolę.

Reklama

Career EXPO daje uczestnikom przede wszystkim możliwość przeprowadzenia swobodnej, bezpośredniej rozmowy z reprezentantami wielu firm w jednym miejscu, wybierania spośród bogatej oferty stanowisk pracy, a także wzięcia udziału w kilkudziesięciu darmowych szkoleniach.

Lista firm online

Zarówno pierwszego, jak i drugiego kwietnia wszyscy uczestnicy, którzy wejdą na stronę www.careerexpo.pl, uzyskają otwarty dostęp online do przedstawicieli z kilkudziesięciu firm. Wystarczy sprawdzić listę firm dostępnych online, umówić się na rozmowę za pośrednictwem czatu i porozmawiać z nimi na żywo o możliwościach zatrudnienia. 

Takie rozwiązanie znacznie skróci czas oczekiwania na rozpatrzenie aplikacji kandydata. Lista firm, które będą dostępne online będzie na bieżąco aktualizowana na stronie.

Otwarte webinara

Ogromną popularnością na Career EXPO zawsze cieszą się bezpłatne szkolenia z najróżniejszych działów tematycznych. W formule online, wszystkie szkolenia odbywać się będą w formie otwartych webinarów, prowadzonych na żywo przez ekspertów. W harmonogramie na tą edycję znalazły się szkolenia z zakresu marketingu, wystąpień publicznych, samorozwoju, organizacji czasu, motywacji, a także z tematów dotyczących aktualnych trendów na rynku pracy. Kolejne zaplanowane szkolenia będą publikowane na stronie www.careerexpo.pl. Po zapisaniu się na wybrane szkolenie, uczestnik otrzyma link do strony, na który odbędzie się webinar.

Wymagana rejestracja

Aby wziąć udział w targach pracy Career EXPO online, warto już teraz zarejestrować się na stronie www.careerexpo.pl i stworzyć konto, które maksymalnie ułatwi korzystanie ze wszystkich przewidzianych w tej formule rozwiązań.

Organizatorzy na bieżąco będą informować uczestników o szczegółach wydarzenia, a także zapewnią wszystkim uczestnikom stałą pomoc przed i w trakcie trwania targów pracy Career EXPO online.

Więcej informacji na wydarzeniu na Facebooku oraz na stronie www.careerexpo.pl

Źródło: careerexpo.pl

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama

Powrót na portal wroclaw.pl