wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

3°C Pogoda we Wrocławiu
wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. Wrocław najbardziej startupowym miastem w Polsce? Startup Poland prowadzi badanie

Prowadzisz firmę z szeroko pojętej branży innowacyjnych technologii? Weź udział w badaniu Startup Poland i pomóż pokazać, jak ważnym ośrodkiem startupowym jest Wrocław!

Reklama

Tegoroczne badanie jest już piątym, które powstaje na podstawie ankiet od firm z poszczególnych miast. Czas na wypełnienie formularzy kończy się 15 września. Po zebraniu danych autorzy nakreślą mapę polskich startupów i szerzej opiszą najsilniejsze ośrodki w kraju. 

Wypełnij ankietę przygotowaną przez Startup Poland

Zeszłoroczny raport udowodnił, że Wrocław jest drugim największym startupowym ośrodkiem w naszym kraju. 12% z wszystkich,  1101 odpowiedzi, napłynęło właśnie z naszego miasta. Choć przewaga Warszawy jest niepodważalna, stolica Dolnego Śląska może pochwalić się wyjątkowymi osiągnięciami w takich dziedzinach jak big data i analityka, a firmy w niej operujące są bardzo skuteczne w zbieraniu środków na swoje inicjatywy.

– Raport Startup Poland to najbardziej prestiżowe badanie rynku startupów w naszym kraju – zaznacza Karolina Grzyb, Dyrektor Centrum Wspierania Biznesu w Agencji Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej – przez ostatnie dwa lata, kiedy Wrocław znalazł się w czołówce startupowych miast w Polsce, zauważyliśmy znaczący wzrost zainteresowania inwestorów naszym regionem. To duża szansa dla wrocławskich startupów na znalezienie finansowania lub klienta.

Przeczytaj raport Polish Startups 2018

Co ważne, Raport Startup Poland trafia do wielu instytucji w kraju i za granicą, przedsiębiorców, polityków, dziennikarzy oraz inwestorów z Polski, Europy i całego świata. Jest więc doskonałą okazją na pokazanie Wrocławia jako ważnego ośrodka startupowego.

Czas na wypełnienie ankiety kończy się 15 września. Pokażmy siłę startupowego Wrocławia i powtórzmy sukces z ubiegłych lat!

Weź udział w badaniu

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl