wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

0°C Pogoda we Wrocławiu
wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. Budują biurowiec przy centrum handlowym Astra
Biurowiec West Link powstaje przy ul. Na Ostatnim Groszu źródło: inwestor
Biurowiec West Link powstaje przy ul. Na Ostatnim Groszu

Biurowiec West Link powstaje przy ul. Na Ostatnim Groszu. Budynek osiągnął już najwyższy punkt konstrukcyjny. Inwestycja ma być gotowa w marcu 2018 r.

Reklama

West Link to nowoczesny biurowiec klasy A, o powierzchni ponad 14 tys. mkw..Inwestycja powstaje w sąsiedztwie obiektu West Gate, którego budowę zakończono w 2015 roku. Jedno z najnowocześniejszych laboratoriów technologicznych na świecie znajdują się w budynku West Gate przy ulicy Lotniczej.

 – Budowa West Link osiągnęła najwyższą kondygnację. Tym samym zakończyliśmy realizację stanu surowego i możemy przejść do prac elewacyjnych oraz instalacyjnych – mówi Grzegorz Malecha, project manager Echo Investment i dodaje, że pozwolenie na użytkowanie obiektu, inwestor planuje uzyskać na koniec marca 2018 r.

Biurowiec West Link powstaje przy ul. Na Ostatnim Groszu, źródło: inwestor

Spółka Echo Investment obecna jest na wrocławskim rynku od 2007 roku. Deweloper zrealizował Pasaż Grunwaldzki, osiedle Przy Słowiańskim Wzgórzu oraz Grota 111, a także biurowce: Aquarius Business House, West Gate oraz Nobilis Business House. W budowie, oprócz West Link, jest również Sagittarius Business House, który powstaje u zbiegu ul. Suchej i Swobodnej.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl