wroclaw.pl Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 8°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama
West House 1A źródło: inwestor
West House 1A

Wrocławski deweloper rozszerzył swoją ofertę komercyjną w biurowcu West House 1A o powierzchnie dla firm, których model biznesowy wymaga elastycznych warunków najmu. Nowa grupa najemców – mniejsze firmy, startupy i rozwijający swoją działalność przedsiębiorcy – będzie mogła łatwiej wynająć biuro.

Reklama

Przedsiębiorcom szukającym najlepszych warunków do rozwoju biznesu Archicom oferuje gotowe powierzchnie biurowe do nawet 4.500 mkw. na terenie kompleksu West Forum przy ul. Strzegomskiej.

– West House 1A stwarza interesujące perspektywy zarówno dla większych firm, jak i mniejszych podmiotów. To świetna lokalizacja na małe biuro, siedzibę firmy, gabinet, czy pracownię. Nowej grupie najemców gwarantujemy wsparcie poprzez dedykowane powierzchnie biurowe, które można wynająć na krótszy okres – mówi Tomasz Sujak, Archicom.

Elastyczne warunki najmu

Archicom deklarując elastyczne warunki współpracy uwzględnia możliwość wynajmu mniejszych powierzchni, nawet pokoi, na czas nieokreślony. Najemcy mogą liczyć na dużą swobodę użytkowania powierzchni i możliwość modyfikacji swoich początkowych deklaracji.

Deweloper elastycznie podchodzi do zwiększania lub zmniejszania najmowanej powierzchni, w zależności od aktualnych potrzeb klientów. Rozwijające się firmy mogą liczyć na dodatkowe powierzchnie biurowe na terenie kompleksu. Najemcy, których sytuacja biznesowa wymaga redukcji powierzchni mogą swobodnie negocjować nowe warunki.

West House, źródło: Archicom

– Rozszerzenie oferty jest również ukłonem w stronę środowiska startupów, które jest bardzo silne we Wrocławiu. Mimo, że są to zazwyczaj niewielkie podmioty, to wiele z nich ma duży potencjał rozwoju – podkreślają przedstawiciele dewolopera i dodają, że duzi gracze, szczególne z sektora nowoczesnych usług biznesowych, niezmiennie mogą liczyć na atrakcyjną ofertę współpracy.

Podpisując długoterminowe umowy najmu mają możliwość wynegocjowania premii w zakresie m.in. zwolnień z czynszu w pierwszych miesiącach działalności.

Biura szyte na miarę

Archicom jako deweloper z własnym studiem projektowym wychodzi naprzeciw oczekiwaniom najemców proponując dopasowanie biur do ich potrzeb. Możliwy jest podział dużych pięter na mniejsze modułowe biura. Biurowiec równocześnie zapewnia popularne układy powierzchni typu open space z salkami spotkań, budkami telefonicznymi i pokojami relaksu dla firm, których model biznesowy preferuje jedną dużą przestrzeń do pracy.

Deweloper współpracując z dużymi kontrahentami z powodzeniem realizuje model typu „build-to-suit”, gwarantując aranżację powierzchni biurowej na zamówienie.

Najemcy, pracownicy i klienci West Forum mogą korzystać z m.in.: kantyny, przedszkola i zaplecza dla rowerzystów a przede wszystkim ponad 280 miejsc parkingowych.

źródło: materiały prasowe

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl Logo wroclaw.pl