wroclaw.pl Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 8°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjne

17-19 października 2018 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach odbędzie się 8. edycja Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

Reklama

To największe wydarzenie poświęcone sektorowi MŚP w Europie co roku gromadzi ponad 6000 reprezentantów biznesu, samorządu, nauki i polityki oraz ekspertów z kraju, Europy i świata.

Kongres ma formę trzydniowego cyklu 100 paneli dyskusyjnych, debat i warsztatów oraz wydarzeń towarzyszących. W tym roku ich hasłem przewodnim będzie: „Technologie, Człowiek, Odpowiedzialność”. Tematyka spotkań będzie się koncentrowała na innowacyjnych narzędziach wspierających rozwój firm, miast i regionów z obszarów ochrony środowiska, zdrowia, energetyki, transportu, marketingu i komunikacji cyfrowej.

Nie zabraknie też tematów związanych z finansowaniem MŚP, prawnymi i podatkowymi aspektami ich funkcjonowania oraz współpracą międzynarodową. Kongresowi towarzyszą Targi Biznes Expo.

Udział w Kongresie jest bezpłatny, ale trzeba się zarejestrować. Rejestracja rusza 27 sierpnia.

Tematy w ramach Europejskiego Kongresu MŚP:

Więcej informacji: https://www.facebook.com/events/1725250200902279/

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl Logo wroclaw.pl