wroclaw.pl Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 9°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama
źródło: organizatorzy

Ruszyła rejestracja na tegoroczną, VII edycję konferencji programistycznej code::dive organizowaną przez wrocławski oddział Nokii. Wydarzenie, które odbędzie się już 18 listopada 2020 roku jest w pełni darmowe, a ze względu na pandemię koronawirusa, zostało ono w całości przeniesione do sieci.

Reklama

W tym roku oprócz tematyki związanej z językiem C++, uczestnicy będą mogli poszerzyć swoją wiedzę z takich zagadnień jak machine learning, sztuczna inteligencja czy też Phyton.

– Code dive to również, a może przede wszystkim, doskonałe miejsce do nawiązania kontaktów z praktykami z całej Polski oraz z zagranicy. Goście będą mieli niepowtarzalną możliwość porozmawiania z programistami światowej sławy, których dotychczas mogli znać jedynie z publikacji czy filmów szkoleniowych – mówi Marcin Wolniak, communication specialist Nokia.

VII edycja konferencji programistycznej code::dive

VII edycja konferencji programistycznej code::dive

Termin 18 listopada 2020 09:30

Miejsce Wydarzenie online

Zobacz

Agenda, formularz rejestracyjny oraz wszystkie wykłady z poprzednich edycji (w sumie ponad 3000 godzin nagrań) znajdują się na stronie.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl Logo wroclaw.pl