wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

12°C Pogoda we Wrocławiu
wroclaw.pl strona główna

Wyszukiwarka

Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. Wrocław wspiera PUP. Mikropożyczka dla przedsiębiorcy

Przedsiębiorcy starający się o mikropożyczkę w ramach rządowego programu Tarcza Antykryzysowa mogą złożyć wnioski na ul. Hubskiej.

Reklama

Urząd Miejski Wrocławia informuje, iż w celu usprawnienia procesu składania wniosków o uzyskanie mikropożyczki przez mikroprzedsiębiorców, w ramach Tarczy Antykryzysowej COVID-19, w budynkach Urzędu, w ramach Centrum Obsługi Mieszkańca przy ul. Hubskiej 8-16 działa  stanowisko obsługi bezpośredniej, w których osoby uprawnione do pomocy, będą mogły złożyć dokumentację.

Są to dodatkowe stanowiska, poza już funkcjonującymi w Powiatowym Urzędzie Pracy we Wrocławiu.

Na stanowiskach pracują przeszkoleni pracownicy Urzędu Miejskiego, którzy dodatkowo będą mogli udzielić instruktażu dotyczącego wypełniania wniosków. Będzie także możliwość złożenia wniosku w kopercie, którą klient otrzyma na miejscu i własnoręcznie zaklei. Koperta z wnioskiem trafi następnie do Powiatowego Urzędu Pracy celem procedowania.

Wrocławski Pakiet Pomocowy dla przedsiębiorców w związku z epidemią koronawirusa

Do dyspozycji przedsiębiorców zostały uruchomione dodatkowe stanowiska obsługi telefonicznej - w ramach Telefonicznego Centrum Obsługi Mieszkańca - tel. 71 777 77 77.

Opracowany został także instruktaż w formie pliku PDF, w którym krok po kroku wyjaśnione zostały etapy składania dokumentów (w załączniku).

W celu uzyskania informacji na temat wsparcia przedsiębiorców w ramach Tarczy Antykryzysowej COVID-19 współrealizowanej przez Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu, dedykowano następujące numery telefonów:

  • Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu: nr. tel. 71 - 77 01 624, 71 - 77 01 626, 71 - 77 01 746
  • Teleinformatyczne Centrum Obsługi Mieszkańca Urzędu Miejskiego: nr. tel. 71 - 77 77 777
  • Centrum Wsparcia Przedsiębiorców Urzędu Miejskiego: nr. tel. 71 - 77 77 287, 71 - 77 77 310, 71 - 77 77 426.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl