wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

30°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 14:05

wroclaw.pl strona główna

Reklama

  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. Unity Group w nowej siedzibie. Szukają pracowników

Unity Group ma ponad 20-letnie doświadczenie w realizacji projektów IT i e-commerce dla wielu branż, wspierając swoich klientów w procesach transformacji cyfrowej. Oprócz Wrocławia i Krakowa, firma ma biura w Zurychu i w Nowym Jorku.

Przedstawiciele firmy podkreślają, że w związku z rosnącym zapotrzebowaniem na usługi grupa intensywnie rozwija się, umacnia swoją pozycję na rynku i zwiększa zatrudnienie. Stąd wzięła się decyzja o relokacji do większych powierzchni biurowych w pierwszej połowie 2020 roku. Unity Group zajmie powierzchnię ok. 1900 mkw. we wrocławskim biurowcu Silver Forum w okolicy pl. Strzegomskiego.

– Zależało nam, aby wraz ze zmianą siedziby we Wrocławiu, istotnie poprawić komfort i warunki naszej codziennej pracy. Dlatego w proces wyboru lokalizacji i aranżacji nowych biur zaangażowany był cały zespół – mówi Marek Lose, Managing Partner, Unity Group.

Firma szuka pracowników – szczegóły TUTAJ.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama

Powrót na portal wroclaw.pl