wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

15°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 06:00

wroclaw.pl strona główna

Reklama

  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. Brytyjska firma e-commerce pod Wrocławiem zatrudni 500 osób
The Hut Group w Magnicach źródło: inwestor
The Hut Group w Magnicach

W Magnicach pod Wrocławiem powstaje centrum produkcyjno-logistyczne brytyjskiej firmy e-commerce The Hut Group. Firma zatrudni 500 osób.

Reklama

Centrum produkcyjno-logistyczne The Hut Group, firmy e-commerce (branża zdrowie i uroda), rozpoczęło działalność pod koniec ubiegłego roku. Teraz, firma poszukuje nowych pracowników.

– Wraz z intensywnym rozwojem zakładu i uruchomieniem części produkcyjnej wzrasta zapotrzebowanie na pracowników – wyjaśnia Mariusz Kaczorowski, dyrektor zakładu The Hut Group w Magnicach.

The Hut Group poszukuje obecnie 180 pracowników, którzy rozpoczną racę już w lipcu. Kolejne, blisko 400 miejsc pracy czekać będzie od października. Fabryka w Magnicach to pierwsza inwestycja firmy w Polsce i jednocześnie w Europie kontynentalnej.

The Hut Group szuka pracowników

Obecnie firma oferuje stanowiska magazynowe, poszukiwani są również chętni do pracy jako operatorzy produkcji.

The Hut Group w Magnicach, źródło: inwestor

– Na zatrudnionych czeka atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy. Pracodawca przewidział również pakiet benefitów pozapłacowych, np. dofinansowanie posiłków, kartę sportową i bezpłatny dojazd z takich miejscowości jak Ząbkowice, Bielawa, Dzierżoniów, Jordanów, Kąty Wrocławskie, Sobótka, Wałbrzych, Świdnica, Ziębice i Wrocław – wylicza Mariusz Kaczorowski.

Partnerem rekrutacyjnym The Hut Group jest Manpower, dlatego osoby zainteresowane pracą w Magnicach mogą zgłaszać się bezpośrednio do agencji, wysyłając swoje aplikacje na adres [email protected] lub dzwoniąc pod numer tel. 600 562 056.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama

Powrót na portal wroclaw.pl