wroclaw.pl Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 9°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

Nowe centrum zatrudni pół tysiąca osób

Katarzyna Kunka,
źródło: inwestor

Nawet 500 osób znajdzie pracę w nowoczesnym centrum produkcyjno-logistycznym pod Wrocławiem. To pierwsza w Polsce inwestycja firmy.

Reklama

Centrum produkcyjno-logistyczne The Hut Group - firmy e-commerce działającej w segmencie zdrowie i uroda, powstało w Magnicach pod Wrocławiem, tuż  przy drodze ekspresowej S8. Wybrana lokalizacja pozwoli na szybszą dystrybucję produktów firmy do niemal 300 tys. klientów internetowych z regionu Europy Środkowej i Wschodniej. Na powierzchni liczącej ponad 60 tys. mkw. znajdzie się również powierzchnia biurowa.

− Nasz kraj został wybrany na kolejną lokalizację naszej firmy między innymi dzięki doskonałej reputacji tutejszych pracowników – mówi Mariusz Kaczorowski, dyrektor generalny w The Hut Group. – Podwrocławskie Magnice to dla nas strategiczne miejsce, które cechuje klimat sprzyjający inwestycjom, a dzięki łatwemu dostępowi do infrastruktury lądowej łączy firmę z ważnymi dla rozwoju naszego biznesu krajami jak Niemcy, Austria, Czechy, Słowacja i Węgry.

Praca dla 500 osób

W magazynie The Hut Group pracę znajdzie nawet 500 osób. Obecnie poszukiwani są przede wszystkim kandydaci na stanowiska magazynowe i kierownicze. Jednak pracę mogą tu również znaleźć specjaliści działu zakupów, BHP, księgowości, a także osoby z doświadczeniem w zarządzaniu produkcją i magazynami. Na zatrudnionych czeka atrakcyjne wynagrodzenie, system premiowy i bogaty pakiet benefitów pozapłacowych, np. dofinansowanie posiłków, prywatna opieka medyczna, karta sportowa, bezpłatny transport z wybranych lokalizacji.

Osoby, które od października chcą podjąć pracę w The Hut Group, mogą zgłaszać się do agencji Manpower, wysyłając swoje aplikacje na adres [email protected] lub dzwoniąc pod numer tel. 600 562 056.

– Nowi pracodawcy w regionie to zapowiedź zwiększonej konkurencji o pracownika – mówi Kamil Sadowniczyk, dyrektor w agencji zatrudnienia Manpower. - Firmy te chcą bowiem przyciągnąć nowe kadry wychodząc do nich z ofertą atrakcyjnego wynagrodzenia, bogatym pakietem benefitów oraz dużymi możliwościami rozwoju.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl Logo wroclaw.pl