wroclaw.pl Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 9°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

To będą pierwsze w Polsce targi pracy dla cudzoziemców. 23 maja 2018 roku w godz. 10.00-17.00 w Centrum Ukraińskie Kultury i Rozwoju przy ul. Ruskiej 46A, lok 201. odbędą się „Targi Pracy dla migrantów”.

Reklama

Cel targów to spotkanie pracowników z pracodawcami. Ci pierwsi mają różne doświadczenia i kompetencje, ci drudzy – bardzo często problemy z chętnymi do pracy.

W trakcie targów pracodawcy będą mogli zaprezentować swoją ofertę, spotkać się z potencjalnymi pracownikami (także w formie rekrutacyjnego „speed dating”, umożliwiającego wstępną preselekcję kandydatów) oraz skorzystania z porad specjalistów w szczególności w zakresie zarządzania zespołem wielokulturowym (warsztaty) i zatrudniania cudzoziemców w oparciu o bieżące regulacje prawne (konsultacje).

Uczestnictwo w targach pozwoli przedsiębiorcom na zdobycie rzetelnych i zmotywowanych pracowników oraz uzyskanie aktualnej wiedzy na temat zasad i korzyści płynących z zatrudnienia cudzoziemców

Uczestnictwo w targach jest bezpłatne. Pracodawcom biorącym udział  w targach organizator zapewnia stoiska wystawiennicze, poczęstunek oraz bieżące wsparcie organizacyjne i merytoryczne.

Kontakt:

Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Ukraina, a partnerami strategicznymi Impel Group i Zachodnia Izba Gospodarcza.

Wydarzenie jest współfinansowane ze środków Programu Funduszu Azylu, Migracji i Integracji, budżetu Państwa oraz Programu Unii Europejskiej Erasmus+.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl Logo wroclaw.pl