wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

4°C Pogoda we Wrocławiu
wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Spotkania
  4. Targi mieszkań i domów 11-12 marca
Kępa Mieszczańska źródło:Rafin Developer
Kępa Mieszczańska

Już w najbliższy weekend (11-12 marca) wszyscy, którzy szukają nowego mieszkania dla siebie lub pod inwestycję powinni zjawić się w Hali Stulecia, gdzie odbędą się Targi Mieszkań i Domów. Pod jednym dachem zbiorą się deweloperzy, doradcy prawni i firmy projektowe, by zaprezentować swoją ofertę z rynku nieruchomości.

Reklama

Targi są doskonałą możliwością do zapoznania się z rynkiem mieszkań i domów we Wrocławiu. Szeroka liczba ofert przyciąga licznych odwiedzających, którzy mogą porozmawiać z deweloperami o szczegółach dotyczących inwestycji, standardzie wykończenia i dostępności danych mieszkań. Targi rozpoczynają się o godzinie 10 i trwają do godziny 17, zarówno w sobotę jak i w niedzielę.

Nowe mieszkania we Wrocławiu

Odwiedzający mogą przyjść m.in. na na stoisko Rafin Developer, gdzie dowiedzieć się będzie można więcej szczegółów o 4 najnowszych projektach. Największe zainteresowanie już teraz wzbudzają 2 nowe budynki, których budowa ruszyła w lutym 2017 r. Są to: Kępa Mieszczańska etap II, położona na wyspie w centrum miasta, w otoczeniu 4 ha terenów zielonych, a także Wybrzeże Reymonta II, osiedle w Śródmieściu, które cieszy się niesłabnącą popularnością.

Targi Mieszkań i Domów w Hali Stulecia

Targi Mieszkań i Domów w Hali Stulecia

Targi
Termin od 11 marca 2017 10:00 do 12 marca 2017 16:00

Miejsce Hala Stulecia we Wrocławiu

Zobacz

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl