wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

9°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: dobra

Dane z godz. 01:00

wroclaw.pl strona główna
Posłuchaj podkastu wroclaw.pl
na dzień dobry
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Przedsiębiorca
  4. Nieruchomości we Wrocławiu
  5. Porady mieszkaniowe
  6. Targi Budownictwa Tarbud w weekend
Targi Budownictwa Tarbud w weekend

200 wystawców, 6 tys. metrów kwadratowych powierzchni i 10 tys. odwiedzających - od piątku do niedzieli (27-29 marca) w Hali Stulecia wystawcy z całego kraju zaprezentują swoje oferty podczas Targów Budownictwa Tarbud 2015.

Reklama

Jak zapewniają organizatorzy Tarbud to okazja, by poznać najnowsze trendy i innowacje w budownictwie, ogrodnictwie i aranżacji wnętrz. To trzy dni prezentacji producentów, dostawców materiałów i usług budowlanych, wykonawców inwestycji oraz producentów wyposażenia wnętrz. Podczas targów będzie możliwość spotkań z przedstawicielami instytucji finansujących budownictwo, udziału w wykładach i warsztatach. Targi to praktyczne pomysły i źródło inspiracji dla każdego, kto urządza dom, mieszkanie lub ogród.

W programie m.in.: warsztaty blacharsko-ciesielsko-dekarskie, ekspozycja modułowego domu drewnianego, pokazy montowania tarasów drewnianych, warsztaty stolarki. Więcej informacji – tutaj.

Dla rodzin organizatorzy zapewniają bezpłatną specjalną strefę zabaw dla dzieci, zlokalizowaną w holu głównym Hali Stulecia. Opiekunowie poprowadzą kreatywne warsztaty i zabawy.

Tarbud 2015, miejsce: Hala Stulecia, piątek-niedziela, godz. 10.00-18.00, bilety 7-15 zł

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl