wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

1°C Pogoda we Wrocławiu
wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. Szykowny apartamentowiec przy Kurkowej 14

Reklama

Poszukując własnego wymarzonego lokum nabywcy coraz częściej zamiast domu wybierają wygodny apartament z antresolą i dużym tarasem, najlepiej z widokiem na okoliczny park lub rzekę. Właśnie do takich mieszkań wprowadzą się przed końcem 2014 roku lokatorzy powstającego właśnie apartamentowca przy ul. Kurkowej 14 we Wrocławiu.

Autorem nowoczesnej i szykownej koncepcji architektonicznej jest znana wrocławska pracownia projektowa Maćków.

Apartamentowiec „Kurkowa 14” zlokalizowany jest u zbiegu ulic Dubois i Pomorskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie nabrzeża Odry, tuż przy Mostach Mieszczańskich.

W planach projektowych przewidziano osiem kondygnacji mieszkalnych, na których powstanie 210 mieszkań o powierzchni od 27 do 78 mkw. Na poszczególnych piętrach znajdą się zarówno kawalerki, mieszkania dwu - i trzypokojowe, jak i okazałe studia z antresolą. Wszystkie lokale będą posiadały balkon. Właściciele największych apartamentów mieszczących się na ostatnich kondygnacjach budynku będą mogli cieszyć się widokiem na Odrę, który będą mogli podziwiać z dużych tarasów.

W ramach inwestycji zaplanowano też miejsca parkingowe i lokale usługowe. Dopełnieniem kompleksu „Kurkowa 14” będzie biurowiec o powierzchni około 7 tys. mkw.

Oddanie inwestycji zaplanowano na sierpień 2014 roku.

Katarzyna Kunka

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl