www.wroclaw.pl

  Szkolenia dla przedsiębiorców – Facebook, sieć i sklep internetowy

  Biznes na wynos to cykl szkoleń online skierowanych do lokalnych przedsiębiorców, przede wszystkim z centrum i z Nadodrza.

  Organizatorzy szkoleń podkreślają, że pandemia to niewątpliwie ciężki czas dla nas wszystkich, ale też dobry moment na to, żeby zadbać o swój biznes także w Internecie. Buduj relację, opowiadaj historie, dbaj o widoczność i sprzedawaj online. Do działań w sieci potrzeba przede wszystkim chęci – reszty was nauczymy.

  Spotkania mają na celu wsparcie w działaniu internetowym, ale bardzo ważne jest również zaangażowanie uczestników. Program szkoleń powstał na podstawie rozmów z przedsiębiorcami, którzy mają największą świadomość stojących przed nimi wyzwań. Siłą lokalnych biznesów jest bezpośredni kontakt z odbiorcami i klientami, dlatego głównym celem jest zachowanie tego połączenia, nawet w formie internetowej. Obecnie stosowane narzędzia sieciowe oraz bogactwo mediów społecznościowych jest szansą na utrzymanie relacji z grupą odbiorców sklepów i restauracji.

  Sztuka prowadzenia Facebook'a dla lokalnych firm z Żanetą Wańczyk

  Szkolenie na temat mediów społecznościowych (Facebook, Instagram) 19.11.20, 17:00

  Sztuka prowadzenia Facebook'a dla lokalnych firm z Żanetą

  Sztuka prowadzenia Facebook'a dla lokalnych firm z Żanetą

  Warsztaty
  19 listopada 2020 17:00

  Wydarzenie online

  Zobacz

  Nawet mały, lokalny sklep może mieć Facebooka i Instagrama, kontaktować się z klientami poprzez aplikacje, opowiadać swoją historię i budować relacje i zaufanie ze swoją społecznością.

  Na szkoleniu dowiecie się jakie możliwości rozwoju małego przedsiębiorstwa i jego promocji daje Facebook i Instagram, zobaczycie jak tworzyć i połączyć takie profile oraz krok po kroku poznacie narzędzia do tworzenia postów i relacji. Podczas szkolenia omówione zostaną różne typy i języki komunikacji w mediach społecznościowych. Uczestnicy nauczą się określać grupy odbiorców swoich biznesów i dostosowywać do nich komunikaty.

  Czy twoją firmę widać w sieci? Pozycjonowanie stron i Google Analytics z Krystyną Balicką

  Szkolenie online na temat uzupełniania informacji w wyszukiwarce Google 23.11.20, 17:00

  Czy Twoją firmę widać w sieci? Szkolenie online

  Czy Twoją firmę widać w sieci? Szkolenie online

  Warsztaty
  23 listopada 2020 17:00

  Wydarzenie online

  Zobacz

  Nie ma Cię w Internecie? Nie istniejesz. Warto jednak pamiętać o tym, że jedna jaskółka wiosny nie czyni, dlatego samo stworzenie strony internetowej lub założenie profilu na Facebooku nie znaczy kompletnie nic. Strategii rozwoju biznesu w Internecie jest kilka. Narzędzi, które można wykorzystać do tego, by dotrzeć do grupy docelowej jest wiele.

  Od czego zacząć? Jakich błędów nie popełniać? Po co mierzyć skuteczność swoich działań? I wreszcie, czy można nie wydając ani złotówki, pozyskiwać klientów? Zapraszamy na szkolenie podczas którego zamiast o teorii, opowiem o praktycznym wykorzystaniu dostępnych w Internecie narzędzi.

  Jak łatwo założyć sklep internetowy? E-commerce i zakupy w sieci z Robertem Gackiem

  Sklep internetowy dla twojego biznesu - od czego zacząć? Niezbędnik dla początkujących e-przedsiębiorców 25.11.20, 17:00

  Jak łatwo założyć sklep internetowy? Szkolenie online

  Jak łatwo założyć sklep internetowy? Szkolenie online

  Warsztaty
  25 listopada 2020 17:00

  Wydarzenie online

  Zobacz

  Sektor sprzedaży internetowej to bardzo skomplikowany proces i biznes. Postaramy się jednak przedstawić szeroki wachlarz zagadnień, wymagań, standardów i rozwiązań z polskiego e-commerce. Osoba po takim szkoleniu będzie miała w głowie zestaw narzędzi i zagadnień potrzebnych do rozpoczęcia przygody ze sklepem internetowym. Pozna też przykłady kilku najbardziej popularnych platform sklepowych.

  Nie będzie to szkolenie dla programistów, będzie to szkolenie dla sprzedawców i właścicieli biznesów. Zagadnienia o jakich będę chciał wspomnieć to między innymi: jaką wybrać adres strony i gdzie kupić domenę? Jaki wybrać hosting i gdzie szukać pomocy w sprawach technicznych? Do czego zobowiązuje nas prawo, czyli RODO, paragony i faktury.

  Zdjęcia i opisy produktów, czyli czego oczekują od nas klienci? Dostawa i płatności - najpopularniejsze rozwiązania na rynku polskim.