www.wroclaw.pl

  Światowy Tydzień Przedsiębiorczości 2021. Program we Wrocławiu

  „Biznes jutra” – pod takim hasłem odbędzie się 14. edycja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. inQUBE Uniwersytecki Inkubator Przedsiębiorczości Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu jest oficjalnym Koordynatorem Regionalnym tego wydarzenia. Z powodu pandemii koronawirusa konferencja we Wrocławskim Parku Technologicznym, zaplanowana na 9 listopada, została odwołana.

  Światowy Tydzień Przedsiębiorczości Fot. freepik.com
  Światowy Tydzień Przedsiębiorczości

  Biznes jutra, czyli Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w inQUBE

  Biznes jutra, czyli Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w inQUBE

  Biznes jutra, czyli Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w inQUBE

  Termin od 8 listopada 2021 do 16 listopada 2021

  Miejsce Wydarzenie online

  Zobacz

  „Biznes jutra” - pod takim hasłem odbędzie się 14. edycja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. inQUBE Uniwersytecki Inkubator Przedsiębiorczości Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu jest oficjalnym Koordynatorem Regionalnym tego wydarzenia.

  Skąd wybór takiego tematu? Po poprzedniej edycji, której przebieg i tematyka – co oczywiste – zdominowane zostały przez kwestie związane z pandemią Covid-19 i jej wpływem na przedsiębiorców i ich działalność, w tym roku organizatorzy zapraszają do dyskusji o tym, co dalej.

  Jak podkreślają organizatorzy, koronawirus zmienił zasady rynkowej gry, a z jego konsekwencjami będziemy mieć do czynienia jeszcze przez bardzo długi czas. Świat biznesu przejdzie transformację na wielką skalę, przedsiębiorcy zaś nie tylko będą na te zmiany odpowiadać, ale przede wszystkim kreować nowe rozwiązania.

  Przedsiębiorcy z branży IT

  Do współpracy przy wydarzeniach zdecydowaliśmy się zaprosić przedsiębiorców z branży IT, czyli osoby, które na co dzień występują nie tylko w roli obserwatorów procesów transformacji, ale przede wszystkim inicjują i kreują zmiany w wielu obszarach – mówi Agnieszka Zarzycka z inQUBE.

  Dlaczego część działań „proekologicznych” przedsiębiorstw przynosi środowisku więcej szkód niż korzyści? Jak zmieniły się procesy HR w czasach pracy zdalnej i hybrydowej? Jakie korzyści przynosi firmom przemysłowym sztuczna inteligencja? Jak zastosowanie technologii rozszerzonej rzeczywistości pomaga trwale zmienić i zoptymalizować procesy zachodzące w firmach przemysłowych? To tylko niektóre zagadnienia, które poruszą w trakcie swoich prelekcji eksperci zaproszeni przez inQUBE. Są to Paweł Przybyszewski z FibriTech, Paulina Leja z Samelane, Mor Eini z APX, Piotr Ziemba z nsFlow oraz Tomasz Kowalczyk z NeuroSYS.

  Wszystkie wydarzenia z ich udziałem są całkowicie bezpłatne i otwarte dla uczestników spoza Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Wystarczy się zarejestrować. Szczegóły dotyczące wszystkich webinariów, w tym linki do zapisów, dostępne są na stronie inQUBE

  Konferencja w WPT odwołana

  9 listopada br. hybrydową konferencję „Wrocław jest przedsiębiorczy” w ramach światowego Tygodnia Przedsiębiorczości zaplanował Wrocławski Park Technologiczny. 8 listopada organizatorzy poinformowali, że z powodu pandemii koronawirusa spotkanie zostało odwołane.