wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

0°C Pogoda we Wrocławiu
wroclaw.pl strona główna
Reklama
 1. wroclaw.pl
 2. Przedsiębiorczy Wrocław
 3. Aktualności
 4. Światowy Tydzień Przedsiębiorczości. Od 16 listopada bezpłatne warsztaty i webinaria

16 listopada rusza kolejna edycja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. Od 2008 roku w 170 krajach świata – w tym także w Polsce – w listopadzie przedsiębiorcy i osoby planujące założenie własnej działalności mogą wziąć udział w bezpłatnych warsztatach, szkoleniach i debatach na temat zagadnień związanych z prowadzeniem biznesu.

Reklama

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości to międzynarodowy projekt promujący świadomy rozwój, aktywną postawę wobec życia i podejmowanie biznesowych inicjatyw. Za merytoryczny aspekt wydarzenia odpowiadają organizacje i instytucje publiczne oraz sami przedsiębiorcy, którzy chcą dzielić się doświadczeniami i wspierać rozwój przedsiębiorczości w swoim regionie.

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości po wrocławsku

Wśród wydarzeń organizowanych w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości można znaleźć inicjatywy dotyczące m.in. zakładania i rozwijania własnej działalności gospodarczej, budowania sieci kontaktów, rozwijania start-upów, powrotu na rynek pracy, negocjowania z pracodawcą, budowania własnej marki.

Bezpłatne warsztaty i szkolenia online

Dla przedsiębiorców z Dolnego Śląska dostępne są m.in.:

  • Zostań Przedsiębiorcą - Pomysł na biznes – tygodniowy cykl warsztatów online na temat kolejnych etapów zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej. Wydarzenie organizowane przez Ogólnopolską Sieć Certyfikowanych Biur Rachunkowych.
  • 3+1 elementów efektywnego wdrożenia zmiany w firmie – webinar organizowany przez Szkołę Zarządzania Zmianą
  • Nordkrill - Jak otworzyć biznes w czasach pandemii? – webinar przygotowany przez założycieli firmy Nordkrill, zajmującej się edukacją oraz wprowadzaniem na rynek oleju z kryla.
  • Sprzedaż w dobie pandemii - indywidualne konsultacje telefoniczne z Pawłem Czerwonym - właścicielem firmy Czerwony Business & Education i współwłaścicielem BeCREO Technologies, Edtechnet, Verx, który posiada doświadczenie w działalności biznesowej na rynkach zagranicznych (80 krajów). Organizatorem konsultacji jest inQUBE Uniwersytecki Inkubator Przedsiębiorczości.
  • Sieć wzmocniona potencjałem - bezpłatne webinarium, dotyczące projektu „Wskocz do sieci” realizowanego przez Fundusz Regionu Wałbrzyskiego oraz Doradztwo Ekonomiczno-Finansowe Sp. z o.o. ze Świdnicy. Projekt jest skierowany głównie do Podmiotów Ekonomii Społecznej, ale do włączenia się w działania zaproszone są także firmy z sektora mikro, małej i średniej przedsiębiorczości. Tematem spotkania będą możliwości wynikające z przystąpienia do istniejących klastrów lub stworzenia ponadregionalnej sieci branżowej PES.
  • Bezpłatne webinary dla maturzystów z dolnośląskich szkół średnich organizowane przez Wyższą Szkołę Bankową we Wrocławiu. Wśród wydarzeń przygotowanych przez WSB są m.in. warsztaty na temat:
   • Stres w pracy i nauce – zrozum, jak działa i nie daj się!
   • Manipulacja językiem czy manipulacja ludźmi za pomocą języka?
   • Warunkowe umorzenie postępowania, czyli dlaczego przestępcy narkotykowi pozostają na wolności.

Rejestracja i program

Szczegółowy program, rejestracja na webinary oraz informacje dla firm, które są zainteresowane organizacją własnych wydarzeń w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości dostępne są na stronie organizatorów.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl