www.wroclaw.pl

  Światowy Tydzień Przedsiębiorczości. Od 16 listopada bezpłatne warsztaty i webinaria

  16 listopada rusza kolejna edycja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. Od 2008 roku w 170 krajach świata – w tym także w Polsce – w listopadzie przedsiębiorcy i osoby planujące założenie własnej działalności mogą wziąć udział w bezpłatnych warsztatach, szkoleniach i debatach na temat zagadnień związanych z prowadzeniem biznesu.

  Światowy Tydzień Przedsiębiorczości to międzynarodowy projekt promujący świadomy rozwój, aktywną postawę wobec życia i podejmowanie biznesowych inicjatyw. Za merytoryczny aspekt wydarzenia odpowiadają organizacje i instytucje publiczne oraz sami przedsiębiorcy, którzy chcą dzielić się doświadczeniami i wspierać rozwój przedsiębiorczości w swoim regionie.

  Światowy Tydzień Przedsiębiorczości po wrocławsku

  Wśród wydarzeń organizowanych w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości można znaleźć inicjatywy dotyczące m.in. zakładania i rozwijania własnej działalności gospodarczej, budowania sieci kontaktów, rozwijania start-upów, powrotu na rynek pracy, negocjowania z pracodawcą, budowania własnej marki.

  Bezpłatne warsztaty i szkolenia online

  Dla przedsiębiorców z Dolnego Śląska dostępne są m.in.:

  Rejestracja i program

  Szczegółowy program, rejestracja na webinary oraz informacje dla firm, które są zainteresowane organizacją własnych wydarzeń w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości dostępne są na stronie organizatorów.