wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

24°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: dobra

Dane z godz. 13:00

wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. Świąteczna witryna – konkurs dla przedsiębiorców Centrum Staromiejskiego
zdjęcie ilustracyjne UM Wrocławia
zdjęcie ilustracyjne

Inne Centrum, w ramach programu Dobry Widok, zaprasza do udziału w konkursie dla przedsiębiorców z Centrum Staromiejskiego na najlepszą aranżację świąteczną w witrynie lokalu.

Reklama

Fundacja Dom Pokoju, której projektem jest m.in. Infopunkt Łokietka 5, prowadzi obecnie nowy projekt Inne Centrum, który swoim rejonem obejmuje Centrum Staromiejskie Wrocławia ze szczególnym uwzględnieniem ulic Piłsudskiego i Świdnickiej. To projekt długofalowy, którego celem jest ożywienie społeczno-gospodarcze poprzez wspieranie przedsiębiorców, mieszkańców i inicjatywy lokalne. Projekt zainicjowany przez Biuro Rozwoju Gospodarczego Urzędu Miejskiego Wrocławia.

Zgłoszenia do 15 grudnia

Przedsiębiorcy mogą zgłaszać swoje witryny do 15 grudnia do godziny 14:00 poprzez wysłanie adresu lokalu oraz zdjęcia witryny na adres: [email protected]

W konkursie przewidziane są 2 nagrody:

  • Nagrodą główna o wartości 3500 zł jest projekt oraz wykonanie nowej witryny zwycięskiego lokalu – wspólnie wypracujemy pomysł na szyld, semafor lub wyklejkę, który przygotują i wykonają nasi projektanci. Nagroda zostanie przyznana przez zespół ekspertów w składzie: Katarzyna Roj (kuratorka / kierowniczka BWA Dizajn), Beata Urbanowicz (plastyk miejska), przedstawicielka Biura Rozwoju Gospodarczego, Zuza Wollny (koordynatorka projektu Dobry Widok we Wrocławiu).
  • Nagroda mieszkańców o wartości 800 zł to profesjonalna, produktowa lub wizerunkowa sesja zdjęciowa. Nagroda mieszkańców jest przyznawana w głosowaniu internetowym.

Uroczysta gala rozdania nagród odbędzie się 18 grudnia.

Zadbajmy o Dobry Widok we Wrocławiu

Celem konkursu jest promowanie dobrych praktyk związanych z wyglądem lokali usługowych oraz uwrażliwienie przedsiębiorców na to, jak istotna jest nie tylko dla ich biznesu, ale dla wizerunku całej przestrzeni publicznej dobrze zaprojektowana, estetyczna witryna.

Wszystkie nadesłane fotografie witryn oraz firmy będziemy promować za pośrednictwem naszych mediów społecznościowych. Prosimy o wysłanie zdjęć wyraźnych, na których widoczna jest cała witryna.

Biorąc udział w konkursie uczestnik akceptuje warunki regulaminu i wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych do celów związanych z przeprowadzeniem konkursu.

Informacja o projekcie Inne Centrum

Inne Centrum to projekt realizowany przez Fundację Dom Pokoju, który dąży do ożywienia społeczno-gospodarczego wrocławskiego Centrum Staromiejskiego. Za cel stawia kreowanie warunków rozwoju lokalnego, tworzenie przestrzeni do zaangażowania i współpracy przedsiębiorców, mieszkańców, instytucji i innych uczestników życia miejskiego skupionych na obszarze Centrum. Proces zakłada inicjowanie działań lokalnych, wsparcie aktywności gospodarczych i społecznych, budowanie dialogu i relacji na rzecz podnoszenia jakości funkcjonowania w Centrum Staromiejskim. Projekt finansowany ze środków Gminy Wrocław.

Więcej informacji na stronie innecentrum.pl

źródło: mat. prasowy

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Głosuj na Wrocławski Budżet Obywatelski 2023. Otwiera się w nowej karcie
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl