wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

21°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: dobra

Dane z godz. 11:00

wroclaw.pl strona główna
Posłuchaj podkastu wroclaw.pl
na dzień dobry
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. Superhub 3M we Wrocławiu. Zwiększają zatrudnienie
zdjęcie ilustracyjne źródło: inwestor
zdjęcie ilustracyjne

3M Wrocław, czyli europejskie serce działalności amerykańskiej spółki 3M, zatrudniającej w Polsce ponad 3000 osób, zapowiada konsekwentny wzrost inwestycji i zwiększenie zatrudnienia.

Reklama

W 3M we Wrocławiu działają obecnie dwa centra produkcyjne, centrum badawczo-rozwojowe, centrum innowacji i centrum szkoleniowe, a nakłady inwestycyjne firmy nie zwalniają tempa. We wrześniu w ramach części operacji produkcyjnej powstanie nowa fabryka taśm izolacyjnych 3M, do której obecnie trwa rekrutacja pracowników dedykowanych do kolejnych nowych projektów.

Firma od czasu rozpoczęcia działalności w Polsce 27 lat temu to właśnie we Wrocławiu i okolicach zlokalizowała swoje największe inwestycje w Europie. Obecnie w spółkach produkcyjnych z siedzibą nad Odrą otwarte jest 100 wakatów. Zapotrzebowanie obejmuje w największym stopniu: operatorów maszyn, techników jakości, techników procesu i liderów zespołów produkcyjnych. W ramach stanowisk inżynieryjnych 3M poszukuje natomiast przede wszystkim inżynierów procesu, inżynierów jakości, inżynierów projektu oraz inżynierów automatyków.

– Cieszę się, że 3M może przyczynić się do wzrostu zatrudnienia w regionie Wrocławia i okolic. Jesteśmy atrakcyjnym pracodawcą, co potwierdzają otrzymane przez nas tytuły TOP Pracodawca w Polsce 2017 czy Solidny Pracodawca. Planujemy uruchomienie nowych linii produkcyjnych i kolejne rekrutacje, o czym będziemy szczegółowo informować – Katarzyna Paszkiewicz, dyrektor ds. Personalnych Obszaru Produkcji.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl